Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valakinek van személyes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek van személyes tapasztalata hogy milyen az együttlét egy külföldi nővel?

Figyelt kérdés
Kb.1 hónapja ismerkedem és találkozgatom egy Szegeden élő, Ghánai származású nővel. Úgy érzem, hogy beleszerettem és ő is élvezi a társaságom.
2021. szept. 12. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
ugyanolyan mint mindenki mással
2021. szept. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Ugyan olyanok mint a hazai nők.
2021. szept. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak érvényes vakcinaútlevéllel és 48 óránál nem régebbi negatív covid-tesztel hatolhatsz be.


Mivel alapjáraton ugyanazok az "alkatrészek" vannak minden férfin és nőn (a kivételeket most hagyjuk) ezért nem sokban tér el egy külföldi nő a nem külfölditől.

2021. szept. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Ghána? Azokhoz nagy dákó kell... Kösd fel a gatyádat! Neked mekkora? Afrikában 20 centi az átlag.
2021. szept. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlo, azert nem ugyanolyan, nyilvan kulturalis dolgok a folyamatba picit belejatszanak. Voltam par europai lánnyal, ukrán és orosz lánnyal, es rengeteg kinai, malaj, indonez (muszlim), vietnami csajszival.
2021. szept. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ghánai nővel nem voltam még, így tapasztalatom sincsen :)
2021. szept. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem ocska.
2021. szept. 13. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Javaslom küldd el egy szûrésre…
2022. dec. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!