Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex után tapasztalt valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex után tapasztalt valaki már rosszullétet?

Figyelt kérdés

Igazából hatalmasat élveztem párommal, iszonyat jó volt, de ahogy vége lett az együttlétnek kissé rosszul lettem. Nehezen kaptam levegőt és forrónak éreztem a testemet.

Valaki tapasztalt ilyet?



2021. jan. 23. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Lehetséges. Túlerőltetted a szived, ájulás is előfordulhat:)
2021. jan. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Egyszer 2 hetig nem talalkoztam parommal. Utana egesz este kenyesztettuk egymast, es szeretkeztunk.

Hajnalra mar hanyingerem volt, minden bajommal egyutt.

Kiszaradas. A szex ha intenziv, az fizikai munka!


Erdemes neha inni :)

19/L

2021. jan. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
Hát egyszer egy házibuliban 1,5 üveg bor után kefélés után kicsivel behánytam. Szóval technikailag igen.
2021. jan. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy kétszer élveztem elvegymás után és a második után úgy felöpörgött a szivem, azt hittem ott maradok..Remegett a lábam, minden bajom volt. Nagyon felment a vérnyomásom. Persze az is rátehetett, hogy jó forró fürdő után jött a szex.
2021. jan. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül túléltem, de nem éreztem még ilyet. 😀
2021. jan. 24. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!