Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anyatej imádó férfiak vannak itt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyatej imádó férfiak vannak itt?

Figyelt kérdés

Ki tudjátok ezt a fetist élni valakivel?

A kérdés csak kíváncsiság, nem társkeresés



2021. szept. 9. 07:50
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%
Fétisnek azért nem mondanám, de párom anyateje ízlett annak idején 😋
2021. szept. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Jelen!
2021. szept. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom kièlni.
2021. szept. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
87%
Nekem fétisem volt kb egy éves koromig.
2021. szept. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
68%

Webcam modellek alapján írom a véleményem. Akiket eddig láttam, a nagy duzzadt melleik és az anyatej csak még izgatóbbá tették őket.

Valakinek annyira szép, hangsúlyos és hegyes lesz a mellbimbója ilyenkor. Eddig az volt a best, amikor valakinek szabályosan az ég felé meredező rakéta alakú mellei lettek és folyt belőle a tej.

Ettől nőiesebb dolog aligha létezik. Szerintem nincs olyan férfi, akinek ne tetszene :)

Fétisnek nem mondanám, mert természetes, hogy ilyenkor jobban tetszik az adott nő. Élőben megtapasztalni valószínűleg sosem fogom, mivel én nem fogok senkit teherbe ejteni (legalábbis így tervezem).

2021. szept. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
78%

Szerencsásnek mondhatom magam, hogy egy szoptató anyukával élek együtt.

Mivel tudja, hogy nekem ez bizony már fétis, nagyon extrém dolgot csinált velem. Kézimunkához a tejét használta úgymond sikosítónak! Majd a végén mikor elmentem, a két tej elegyét nyalogatta le a makkomról. Életem legszexibb és legszebb pillanata volt. Remélem lesz folytatás! :)

2021. szept. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
36%
De undorìtóak vagytok.
2021. szept. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, de azért erre igen nehéz szerintem partnert találni, hisz jellemzően párkapcsolatban vannak az ilyen nők. :D
2021. szept. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fétisem, de ha egyszer lesz gyerekem, megkóstolom a páromét. Semmi több.
2021. szept. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
94%
Legutóbb 38éve kóstoltam anyatejet, szóval nem tudom milyen a viszonyom hozzá. Elvileg majd decemberben kiderül.
2021. szept. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!