Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem áll fel neki rendesen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem áll fel neki rendesen?

Figyelt kérdés

Barátomnak előttem még nem volt senkije. Nagyon sokszor érzékelem, hogy feláll neki, de nagyon hamar le is lankad, főleg miután felhúzza az óvszert. Hogyan tudnék neki segíteni? Ha én csinálok neki bármit kezemmel/számmal, akkoris csak egy kis időre keményedik meg és nagyon hamar lelankad neki.

Én igyekszem nagyon türelmes lenni vele, de latom rajta, hogy stresszel, pedig nem kellene, meg azért már szeretném ha jól működnének a dolgok 🙊



2021. szept. 7. 09:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%

gumira simán ráparázhat, ha volt már neki korábban is rosz élménye vele.

nekem is volt ilyen, hogy gumival nem ment. egyszerűen ráizgultam túlságosan, és nem állt fel.

2021. szept. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
82%
Én pontosan ezért nem használtam gumit, persze ehhez olyan nő is kell (ett). Egyszerűen kiestem az egész dologból, lelankadt, az persze frusztráció, aztán már ördögi kör... nyilván a barátnőm orálisan is kényeztetett, kézzel is, és ő is látta tapasztalta, hogy akkor minden oké volt. Mivel neki sem volt igazán megfelelő a gumi, váltott gyógyszerre. A mai napig hálás vagyok neki ezért, mert utána olyan fantasztikus szexuális é le életünk lett, hogy el sem tudtam volna képzelni....
2021. szept. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
13%
Gyógyszert szedj és hagyjátok a gumit, zokniban sem fürdesz...
2021. szept. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
88%
Gyógyszert akkor szedj ha voltál kivizsgáláson. Könnyű odadobni félvállról hogy szedj. Menj el vérvételre mindenképp ha amellett döntesz.
2021. szept. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nagyon félek a fogamzásgátlótól és szívem szerint barmit megpróbálnék azon kívül, úgyhogy azt egyelőre meghagynám legutolsó lehetőségnek
2021. szept. 7. 10:56
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Érthető. Esetleg a pesszárium + spermicid ami szóba jöhet még.
2021. szept. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Teljesítménykényszer miatti stressz - a legnagyobb libidógyilkos. Felveszi a gumit, elindul a gondolatsor hogy húúúú most már dugni kell majd és állnia kell ami nyomás alá helyezi és bevillanak a képek hogy korábban lekonyult (negatív önbeteljesítő jóslat, spirál) s máris délnek fog mutatni.

A'la natúr cummatsd le, kézimunkázd ki neki párszor és ujjaztasd, vagy próbáljatok más fogamzásgátlási módozatokat. Ezen kívül türelem-türelem-türelem, ha nem vagy képzett pszichológus akkor te nem túl sok mindent tudsz tenni, neki kellene rendet rakni a fejében.

2021. szept. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Lehet nem fogalmaztam meg elég világosan a problémát, de lelankad neki száj vagy kézimunka esetén is, szóval valószínűleg nem csak az óvszer lesz a probléma
2021. szept. 7. 17:46
 19/19 anonim ***** válasza:
Én is utálom a gumit, hamar lankadok tőle. De nekem gumi nélkül is úgy van, hogyha áőllandóan izgatva van a farkam, akkor kőkemény merevedésem van, de ha nincs izgatva, azonnal lankadok, érintén nélkül nem tudok merevedést fenntartani. Elvileg a maszturbálástól van.
2021. szept. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!