Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok a Közel-keleti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a Közel-keleti / arab nőkről?

Figyelt kérdés

Sokszor nem lehet látni a testüket, mert hosszú ruhát és fejkendőt hordanak, de ha igen, akkor nagyon vonzóak.


Különösen az egyiptomi, libanoni, marokkói csajok néznek ki nagyon jól.


Egyszer láttam egy képet amin egy barna bőrű, hosszú fekete göndör hajú és szemű, terhes egyiptomi 30 körüli nő, húzza felfele a punciját. Nagyon beindított.



2021. szept. 7. 01:11
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Semmit, nem megyek oda értük.
2021. szept. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
sztem nagyon jók....
2021. szept. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Úgy néznek ki mint egy összecsukott presszó napernyő...
2021. szept. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Visszataszìtóak.
2021. szept. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Jól néznek ki nyugati ruhában/ruha nélkül.

Viszont nem tudom hogy lehet őket megkapni. Ha hazasodsz akkor jön a család is, abból pedig lehet probléma. Ha csak megdugod akkor gondolom neked is lehet gondod ha elkapnak, de főleg szegény lány kerül bajba. Szóval max kivándorolt csajokkal tudom elképzelni.

2021. szept. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

Nekem volt egy kalandom egy török lánnyal, elég vonzó volt.

Illetve az egyetemen volt pár iráni csaj, közülük is volt amelyik nagyon szép volt.

2021. szept. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szépek.
2021. szept. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen nekem is volt 3 iráni barátnőm is. Arra fel kell készülni, hogy egyébként szőrösebbek az európaiaknál (nyilván nem ott ahol mindenki más). Mivel fekete a szőrzetük ez eléggé feltűnő is. Egyébként ezt leszámítva tényleg gyönyörűek és a modernebb felfogásúaknál a vallás és a lutúra sem lehet akadály egy komolyabb kapcsolat kialakításához.
2021. szept. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elég csinik.
2023. febr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!