Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez miért alakul így ki? /F

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért alakul így ki? /F

Figyelt kérdés

Ahogy visszaemlékszem, legelőször engem tényleg a normál szex izgatott, ahol elismerő velem a nő is, kedves is velem nagyon, stb. (Mármint ezekről fantáziáltam)


Aztán ahogy az életem során sokszor eléggé rosszul kezeltem az érzéseimet, mindig nagyon beleszerettem valakibe viszonzatlanul, és ilyenkor mindig kaptam a visszautasításokat, meg láttam ahogy összejönnek mindig mással azok a lányok, akiket “szerettem”, fokozatosan átalakult bennem ez a szexualitás, és egyre inkább az alázósabb dolgok kezdtek el izgatni, ahol a csaj megaláz engem, hogy én nem vagyok elég jó, stb, és mással fekszik le helyettem, stb stb..


Meg például ma láttam egy joi videót, ahol a csaj kedvesen beszél, dícsér, és úgymond kínálja magát a videó nézőnek, és annyira ez már nem izgat fel, de tudom, hogy régen engem ez nagyon izgatott volna, ma már inkább pl joi ból is azok tudnak felizgatni, ahol pl cenzúrázva van a nő melle és puncija és olyanokat mond, hogy nem vagyok elég jó, lúzer vagyok, nem érdemlem meg, hogy lássam cenzúra nélkül, stb..


És arra vagyok kíváncsi, hogy vajon mindenkiben át alakul így a szexualitás egy idő után, ha folyton visszautasításokat kap? Illetve mi lehet ennek az oka, hogy ezzel párhuzamosan a szexualitás is átalakul?


2021. szept. 6. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sok mindenkinél áttud ez így alakulni. De nem az elutasítások miatt, hanem hogy hogy kezelted ezeket, milyen érzéseid lettek tőle
2021. szept. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez az egyéni személyiséged, pszichés függvénye. Nincs általános szabály!
2021. szept. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!