Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz az hogyha nem jó a szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogyha nem jó a szex akkor nem lesz több alkalom?

Figyelt kérdés

Én még szűz vagyok és a korom miatt lehet elvárná a barátnőm hogy legyen tapasztalatom, 22 vagyok. De még nem is csókolóztam. Ő 19 éves, de voltak már barátai. Nem tudja ő hogy még szűz vagyok, nem is gondolná rólam szerintem.

Ha nem lesz jó az első szex akkor lehet elhagy?


2021. szept. 5. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Párkapcsolatban nem.
2021. szept. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz emiatt. Majd alakul és kész, tanulsz az elsőből, aztán később jobb lesz. Feleslegesen meg ne tegyél nyomást a válladra, ne izgulj, hogy a lányok türelmesek:)
2021. szept. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Normàlis kapcsolatban nem.

Szexkapcsolatban, vagy ha kifigsz egy ribit akkor igen.

2021. szept. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne pánikolj és legyen nálad elég óvszer. A puncit megtalálod ha óvatosan izgatod akkor hamar rájössz mire izgul a csaj.

Ha hamar elmész ne omolj össze. Mosakodás gumi csere folytatás.

Viszont ha nem tudod folytatni 22 évesen az gond lehet.

2021. szept. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ahol van érzelmi kötődés, azaz szeretitek egymást ott nem gond ha nem megy minden egyből csettintésre, majd összecsiszolódtok nyugi. Egymásra kell hangolódni.

Alkalmiban, illetve kalandoknál nem tudsz javítani a kapufán, ott nem szoktak több dobásra lehetőséget adni (mert nem jelentesz túl sokat a partnerednek, akkor minek vesződjön, ugrik inkább a következőre).

2021. szept. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem, szexben nincs olyan, hogy közepes vagy átlagos. Vagy jó volt és szeretnék repetázni vagy nem volt jó és nem kell több alkalom.

Férfiak esetében az, hogy elment a szex alatt, nem jelenti azt, hogy jó is volt a szex.

2021. szept. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!