Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ki milyen okból...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ki milyen okból kezdett el ”könnyűvérű” életet élni?

Figyelt kérdés
Mert ki akartátok magatokat élni, csalódtatok, mindenki meg akart titeket dugni, eleve ezt hitték rólatok? Vagy más?

2021. szept. 5. 14:17
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
94%
Látom a szövegértés sem megy. Még a sajátodat sem sikerült értelmezni. Brávó!
2021. szept. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
91%
Most te jössz kérdező kaptál válaszokat. Te milyen okból lettél hímringyó? Ki akartad élni magad vagy csalódtál mert a kutya sem akar veled dugni így maradtak a fizetős prostik?
2021. szept. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Na félretéve az eddigi adok-kapokat megpróbálok a kérdésre adni választ, hátha valakit ez is érdekel:

Volt egy nagyon jó fiú barátom, tulajdonképpen lelki társnak, legjobb barátnak, bárminek nevezhetném.

Mit ad isten, tulajdonképpen magam sem tudtam mièrt, de nyomtam egy puszit a szájára egyszer. Neki ez kb felhívàs volt keringőre... szex lett belőle, aztán közölte velem, h ő régóta csak arra tud gondolmi, h velem lenne. Hogy milyen jò páros vagyunk, milyen csodálatos volt az az éjszaka...stb

A gond az volt, h egyrészt nem lehettünk együtt (most nem fejtem ki, h mièrt) másrészt viszont tényleg különleges volt a szex.

Úgyhogy ha lehetett volna tuti lefeküdtem volna a világ összes fèrfijàval utána csak azèrt, h bizonyítsam legalább magamnak, h mással is lehet ilyen tökéletes/különleges a szex

2021. szept. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Ez legalább egy, a kérdésre adott válasz.
2021. szept. 7. 19:18
 25/25 anonim ***** válasza:

22!


Miből gondolod, hogy himringyó? Azt meg honnan tudod, hogy a kutya sem akar vele dugni, te hazug féreg?

2023. máj. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!