Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ki milyen okból...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ki milyen okból kezdett el ”könnyűvérű” életet élni?

Figyelt kérdés
Mert ki akartátok magatokat élni, csalódtatok, mindenki meg akart titeket dugni, eleve ezt hitték rólatok? Vagy más?

2021. szept. 5. 14:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%

Csalódtam a férfiakban. Folyamatosan. Pedig nem az ilyen izmos népszerű bunkó szépfiúkkal kezdtem soha. De mindegyik egy hulladék volt. És a barátaim, ismerősök körében se látok normális kapcsolatokat, minden férfi félrelép néha (van aki rendszeresen). Mivel csak ilyeneket látok mindenhol és nekem is csak ilyen tapasztalataim vannak, eljutottam oda hogy nem akarok komolyat venni senkit, nem hiányzik nekem ez a nyakamba. Valami hazug gerinctelen szar alak. Inkább csak szexkapcsolatokat keresek, még jobb ha valami előnyöm is van belőle és ennyi. A legtöbb férfi nem jó másra, csak hogy hasznájam amíg jól esik és hasznosak.

Viszont mindig őszinte is vagyok, nem hitegetek senkit kapcsolattal meg hasonlók, tudják mibe mennek bele, én is tudom, ez így tiszta.

2021. szept. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
A nők is ilyenek. A férfiak szerint sem vagy jó másra, csak, hogy használjanak.
2021. szept. 5. 14:28
 3/25 anonim ***** válasza:
54%

Lehet, csak pont a normális lányokat basszák el ezzel. Ha találkozol egy ilyen lánnya miért nézed semmibe hm? Elvégre végre találhatnál egy rendes normális lányt az életben a sok csalódás után, erre tönkrebaszod az egészet? Az a baj velük, hogy mentálisan annyira sérültek, hogy képtelenek már normálisnak lenni. Képtelenek empátiát, szeretetet, lelkiismeret-furdalást, megbánást érezni. Teljesen pszicho módba kapcsolnak és leépülnek. Ezzel pedig másokat is megbántanak. Én sose bántottam senkit, mint ahogy írtam jelenleg se hitegetek meg manipulálok senkit, nem játszom el hogy szeretem meg együtt vagyunk, csak hogy kihasználjam és összetörjem. Ez a különbség a valóban normális emberek csalódása és a primitív rosszindulatú gyenge szarok csalódása között. Én még most is meg tudok maradni embernek, ezeknek meg semmi se szent, ha rajtuk múlna mindenkit eltaposnának, aki csak a közelükbe kerül.

Ha meg nem tudod elfogadni és feldolgozni a válaszokat, ne tedd fel a kérdésed. Mert ez a támadó visszaszolás azt jelzi, hogy képtelen vagy elfogadni a válaszokat. Akkor meg nem kell kérdezni:)

2021. szept. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Nem, te bszod el a normális férfiakat. Ki mondta, hogy rólam van szó, te szerencsétlen?


”Az a baj velük, hogy mentálisan annyira sérültek, hogy képtelenek már normálisnak lenni. Képtelenek empátiát, szeretetet, lelkiismeret-furdalást, megbánást érezni. Teljesen pszicho módba kapcsolnak és leépülnek”


Szánalmas magyarázkodás.


Ezt írtad:


”A legtöbb férfi nem jó másra, csak hogy hasznájam amíg jól esik és hasznosak”


Tehát te is egy rosszindulatú szar vagy, nem voltál képes megmaradni embernek, neked semmi se szent, te mindenkit eltaposnál. Vagyis még skizofrén is vagy.

2021. szept. 5. 14:40
 5/25 anonim ***** válasza:
58%

#1

Szóval akkor csalódtál a férfiakban akik erkölcstelen életet élnek.És ez tökéletes indok volt számodra hogy te is erkölcstelen életet élhess?!

Ha csak ennyire voltál képes tartani magad az elveidhez,akkor meg is érdemled hogy nem került normális férfi az utadba!

Mert vannak normális,rendes férfiak is;-)

2021. szept. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
58%
Na jó, látszik hogy a kérdéssel a célod csak provokáció, hiszti és szardobálás volt. Leírtam a válaszom, innentől kezdve kiszálltam. További szép napot.
2021. szept. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
1-esnél a gigapont!
2021. szept. 5. 14:48
 8/25 sterling.archer ***** válasza:
81%
Kedves egyes. Eszedbe se jusson hogy nalad nem oke valami, de nagyon h folyamatosan ezt tapasztalod. Valoszinuleg veled van a baj.
2021. szept. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Igen, vele van a baj.
2021. szept. 5. 16:44
 10/25 A kérdező kommentje:
Ez a csaj a Vivien nevű feminista, aki rendszeresen itt szidja a férfiakat. Most is ő kezdett el fröcsögni, és nyilvánvalóan skizofrén.
2021. szept. 5. 16:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!