Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg sok olyan nő van akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sok olyan nő van akik nem tudnak benedvesedni? Mitől van ez így?

Figyelt kérdés

Én "az ellentétes spektrumban" elhelyezkedő nő vagyok, és arra vagyok kíváncsi, hogy ez biológiai dolog (mivel mindenki más) vagy ezt befolyásolhatnám én is, és lehetnék kevésbé nedves én is?

Az a bajom hogy ahogy ismerősöktől hallom, ilyenkor a párjukért sem tudnak "hangulatba jönni" ami nem a legjobb azért, de nem tudom hogy ez mindenkinél ugyanolyan-e.



2021. szept. 3. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fogamzásgátló lehet egy ok, bár én is szedem, de nincs gondom a nedvesedéssel. Nekem is elég pár csók, és megy minden magától, mert nagyon vonzódom a páromhoz, könnyen hoz hangulatba. Szóval szerintem van, aki egyszerűen csak ilyen.
2021. szept. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is hallottam már ilyesmiről pár embertől. Hogy mindig kell síkosító is. Én meg pont hogy túlságosan nedvesedem, engem az idegesít:D adnék szegény nőknek belőle ha lehetne:D
2021. szept. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a gumi okozza vagy ha nem vonzódok igazán a férfihez.

A gumi mentálisan leblokkol, baromira zavar, mintha a behatolás élvezeti értékét 90%-ban elveszteném vele. Ez olyan szintű nálam, hogy állandóan elszakadt bennem a gumi, mert száraz maradtam. Ugyanazzal a pasival gumi nélkül már kb. akkor tocsogtam, amikor a bejáratnál tartott.

Ha nem vonzódok igazán a férfihez, akkor gumi nélkül se fogok vele túlságosan nedvesedni. Annak, hogy nem vonzódok egy férfihez, két oka lehet: 1. A teste nem elég vonzó számomra. 2. Megoldatlan konliktus van köztünk, esetleg nőként leamortizálta az önbizalmam és ezért szűnt meg a szexuális vonzalom.

2021. szept. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam azon múlik, hol tartok a ciklusomban.

Van amikor nagyon nedves vagyok, van amikor Szahara.


De egyébként egy flakon síkosító simán megoldja a dolgokat. Kb 5 másodperc felkenni. Masztihoz pl mindig használok, mert gyorsabb mint megvárni a természetes nedvesedést.

2021. szept. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem a síkosító is lelomboz. (3-as vagyok)
2021. szept. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5

Engem meg az lomboz le, ha száraz vagyok :)

Nem vagyunk egyformák. Nekem a maszti úgy a legjobb, ha felkenek egy kis síkosítót, és azonnal mehet a móka, nem kell a felizgatással szórakozni.

2021. szept. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!