Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok!Van olyan hogy benedves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok!Van olyan hogy benedvesedtek miközben böngésztek ebben a kategoriában?

Figyelt kérdés
és ha igen volt márolyan h nem birtátok tovább és masztiztatok egy hatalmasat? :D
2021. júl. 23. 09:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
99%
Persze, annyira izgató tud lenni a savanyú lábszagos kérdés, a szerintetek jó a méretem? és a síránkozós kérdések hogy miért nincs barátnője az illetőnek pedig olyan érzelmes, jófiú.
2021. júl. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt meg ilyen.
2021. júl. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem, a férfiválaszolók java inkább kiábrándító. Nem mindenkinek tesz jót a névtelenség.
2021. júl. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
én csak azért vagyok itt hátha olvasok olyat amitöl fölizgulok.volt már ár példa
2021. júl. 23. 09:54
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Te mire izgultál fel például akkor?
2021. júl. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát én inkább kiszáradok attól, ami itt megy.
2021. júl. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván nagyon izgató egy válasz utân 5-6 privátot kapni ahol kb. 10 perc után arról érdeklődik az úriember hogy pisiltem-e már valakinek a szájába, hány partnerem volt vagy esetleg lenyelem-e. Kiábrándító
2021. júl. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%

Amikor ezt a rovatot olvasgatom, a Szahara csak jelenthet nekem.

Marha izgató gruppikról, fojtogatásról, szaros seggekről, túrós farkakról, büdös pinákról, lábakról, fél méteres szőrökről, 40-50-es fószerek hamvas büdös pinájú tinilányokról való ömlengésüket olvasgatni.Igen, a fiatal pina is bebüdösödik, mint az öregebb, bármennyire is hihetetlen. Szóval, ezeket a kérdéseket már meg sem nyitom.

2021. júl. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Jó akkor ugy kérdezem hogy volt már olya sexuális tartalmú cikk,hozzászolás törtnet amitől fölizguldtatok
2021. júl. 23. 10:18
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én itt leginkább röhögőgörcsöt szoktam kapni vagy szánakozást érezni. Felizgulni itt esélytelen kb. A neten volt már olyan erotikus novella, amitől benedvesedtem, igen.
2021. júl. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!