Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés szájba élvezni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés szájba élvezni?

Figyelt kérdés
2021. szept. 3. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Földöntúli
2021. szept. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha jól csinálja a csaj, akkkor király. Sajnos nekem csak párszor volt benne részem, mert egyik nőm sem volt hajlandó rendszeresen engedni.
2021. szept. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem a legjobb befejezési mód. :)
2021. szept. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Majdnem olyan jó, mint belekóstolni egy hideg barna Leffe be, vagy esetleg a csónakba húzni egy 50+ os harcsát, esetleg ünnepelni a helyszínen a Fradi következő bajnoki címét 🤣🤣
2021. szept. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Biz' ám ha jól csinálják akkor naggggyon jó - mondjuk ez a szex minden formájára igaz amúgy is :)
2021. szept. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kovpet ***** válasza:
Nagyban függ, hogy kiébe, ugye.
2021. szept. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon kapcsolatfüggő, Tőled is és a hölgytől is függ. Szerintem csak akkor jó ha nagyon bizalmas a kapcsolat és mindketten élvezitek, mindketten örömet akartok szerezni a másiknak. Ami talán a legfontosabb, hogy egyikőtöknek se legyen szégyenérzete. Ehhez pedig, azért meg kell beszélni és figyelni a másikra valójában hogy viszonyul a dologhoz, kiváncsi? valóban kívánja? vagy csak meg akar felelni? (a másiknak vagy a képzelt elvárásoknak)

Én csinaltam már és utána szégyelltem magam pedig utána 10 percre is leszopott a csajszi és én is nagyon kinyaltam előtte, de valamiért olyan szemétnek éreztem magam, pedig nagyon figyelmes és kedves voltam, a lány azon akadt ki, hogy másodszorra nem állt fel, ezen szinte megsértődött. Velem volt a gond, kicsit megalázónak éreztem a szituációt, egy rövid kis kaland volt és valamiért a lányt megsajnáltam.

Nagyon vágytam ilyesmi élményre, de érdekes módon a pont bennem volt pszichikai gátlás. A lány nagyon szép vékony formás csajszi volt, én se vagyok rossz pasi, de mégis.

Ezt most kiírtam magamból. Köszi aki végighallgatott (végigolvasta 😀)

2021. szept. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ozmi ***** válasza:
Kinek milyen érzés?
2021. szept. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!