Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés volt elöször...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés volt elöször lány szájába élvezni?

Figyelt kérdés
2021. aug. 24. 08:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Isteni, bár én mégjobban szeretek arcra élvezni, mert nagyon izgat, ha látom ahogy jön a cucc, és hova. De nagyon jó szájba is, főleg ha nem undorodik tőle a csaj, hanem még élvezi is.
2021. aug. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Meleg, lüktető :) Mindemellett nagyon jó érzés hogy a másik részéről ez a teljes elfogadást és odaadást jelenti. Főleg hogy első alkalommal is szó nélkül lenyelte ami engem nagyon meglepett :) Ha egyszer kipróbálod, utána nem tudsz róla lemondani
2021. aug. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó :)
2021. aug. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
26%
Pont olyan mint bárhova 🤷‍♂️
2021. aug. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon szuper, valahogy én mindig olyan csajokkal voltam akik nyelni akartak, nekik ez volt a legkényelmesebb és szégyenlősek is voltak ahhoz, hogy mondjuk az arcukra, mellükre engedjék, meg mondjuk egy buliban gyors szopás nem is lehet csak szájba.

Aztán talán pont azért mert nálam mindig nyeltek, engem inkább az izgat, ha kinyújtott nyelvre, arcra, mellre élvezhetek, csak ehhez meg elég szégyenlősek a csajaim, úgy, hogy ez még nálam bakancs listás.

2021. aug. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon jó. Szerintem az a legjobb érzés.
2021. aug. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Az első szájbaélvezés 15 évesen volt egy ügyetlen baránőtől, ennek ellenére az egyik legjobb szexuális élményem volt, annyira új volt.
2021. aug. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Nekem 22 évesen sikerült az akkori első komolyabb kapcsolatban...az volt az elgondolás első orgazmusom abban a kapcsolatban. Iszonyatosan nagyot élveztem, talán azóta sem sikerült akkorát. Majdnem belehaltam 🤯
2021. aug. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon jó volt de nekem mégis az első popsiba nagyobb élvezetet nyújtott!
2021. aug. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Minden újdonság izgató amire vágysz és ki akarod próbálni szóval jó volt :) Nem a "módozat" hanem a szituáció egészében ami többletet ad hozzá.
2021. aug. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!