Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés volt elöször...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés volt elöször lány szájába élvezni?

Figyelt kérdés
2021. aug. 24. 08:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom, mert nekem olyat nem szabad.
2021. aug. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

11: ki mondja, hogy nem szabad, az asszony???? :D :d


Kérdező: eszméletlen érzés volt a forró nyelv és az orgazmusom egyszerre. S még a csaj lenyelte. Nem ez volt az eredeti terv akkor, de azóta rendszeresen összehozom.

2021. aug. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
51%

12

Nem, mindenki ezt éreztette velem a környezetemben, és én már elhittem hogy nem érdemlem meg.

2021. aug. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt olyan jó, köpte ki utána azonnal az ágyra, földre meg mindenhova. Tök lelombozó volt.

Aztán később mondta, meg későbbi barátnők is hogy milyen sok és csak az egyik tudta lenyelni sok gyakorlás után.

2021. aug. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

#14

Nekem is ez volt. Kétszer engedte a lány hogy a szájába menjek és mindkétszer kiköpködte, bár számomra inkább szürreálisan nevetséges volt, mint lelombozó, meg amúgyis már ki voltam elégülve akkor.

2021. aug. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#15: Nekem eddig egyik nőm se volt szájba engedős típus. Kétszer ugyan előfordult, akkor lenyelte, de azóta nem mehetek szájba.
2021. szept. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 manly ***** válasza:
Jó volt, izgató.
2021. nov. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!