Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon szeretem a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a barátnőm segglyukát , ez normális ?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek barátnőm fenekébe "teljesen bele bújni , annyira izgat az érzés , hogy szinte nem tudom abbahagyni , állandóan a segglyukát szeretném nyalni neki .

Tudom , undorítóan hangzik és nem tudom , miért történik ez velem , barátnőm is mondja , hogy olyan furán viselkedek , minden rendben van veled ? - szokta kérdezni .

De egyszerűen csak ara vágyok , hogy szét húzhassam a gyönyörű fenekét és a nyelvemmel s számmal kényeztessem a segg lyukát , ami nagyszerű érzéssel jár ! - szerintetek valami bajom van , vagy ez így renben van nálam ?


2021. szept. 1. 23:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#8

Én most el is olvastam úgy magamnak, mint egy verset. Nagyon röhögtem.

2021. szept. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
54%
Írd ki csajként, hogy normális e, hogy szereted h a seggedet nyalják. Mindenki megdicsér, ezer privátot kapsz, és teljesen egészséges leszel. Csak addig vagy beteg, ami férfiként vágysz bármire, ami nem egy szokásos szex.
2021. szept. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
76%

Amúgy tényleg így van,nem tudom,miért!!!


Ha nő vagy Hölgy írja ki ugyanezt,egyből kap 50-privátot...


De ha pasi,férfi,rögtön sokaknak egy perverz állat!


Hát de nem így van?


Nos,én pasiként nem értem,egy pasinak miért ne lehetnének kicsit esetleg vadabb sexuális vágyaik,mint a nőknek...

Nekem is lenne,de a nők 90%-a egyből perverz állatnak tartana,holott lehet titokban,de az övéké se külömb!


40/F

2021. szept. 2. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem nagy gáz ( reméljük a barátnőd sem gázosít el egy szép pillanatban 🤣), de ne told túl, mert azt hosszabb távon nem biztos, hogy tolerálja a párod. Úgy fogja érezni, hogy ő maga csak egy segglyuk, és az kell neked, nem pedig ő, mint nem egy segglyuk...
2021. szept. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Persze , nyilván a barátnőmet nem a segglyukáért szeretem és vagyok vele .
2021. szept. 3. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!