Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon szeretem a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a barátnőm segglyukát , ez normális ?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek barátnőm fenekébe "teljesen bele bújni , annyira izgat az érzés , hogy szinte nem tudom abbahagyni , állandóan a segglyukát szeretném nyalni neki .

Tudom , undorítóan hangzik és nem tudom , miért történik ez velem , barátnőm is mondja , hogy olyan furán viselkedek , minden rendben van veled ? - szokta kérdezni .

De egyszerűen csak ara vágyok , hogy szét húzhassam a gyönyörű fenekét és a nyelvemmel s számmal kényeztessem a segg lyukát , ami nagyszerű érzéssel jár ! - szerintetek valami bajom van , vagy ez így renben van nálam ?


2021. szept. 1. 23:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Normálisabb, mintha az enyémet kívánnád, az biztos!
2021. szept. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ha ha , nem vagyok meleg , hallod e .
2021. szept. 1. 23:13
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom nézted te, hogy hány olyan kérdés van az oldalon, hogy nők kérdezik, hogy normális-e, hogy a pasijuk betegesen vonzódik a fenekükhöz. Ebből jó képet lehet kapni, hogy nem, ez cseppet sem normális egy szint felett. Barátnőd sem véletlenül kérdezi, hogy minden oké-e. Inkább máshol kéne jól nyalni, nem a fenekenben.
2021. szept. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Nincs semmi bajod, csak rá vagy állva a segglyukra. De éreztetned kell a lánnyal, hogy ő több neked mint szimpla segglyuk.
2021. szept. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Ezzel én is ugyan így vagyok.
2021. szept. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Szóval ha nem normális , akkor ez nálam egy betegség , vagy rendellenesség ?

Mitől alakulhat ki ilyen és hova fordulhatok segítségért , pszichológushoz , vagy csak el kell határoznom magamat ?..

2021. szept. 1. 23:21
 7/15 anonim ***** válasza:
39%

Ne parázz rá erre ennyire, normális :)


Én ugyanígy vagyok, csak barátnőm kis husis puncijával. :)

2021. szept. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

Ez már majdnem egy vers!

Kicsit rendezd át, tegyél bele pár jelzős szerkezetet, ha sikerül rímet is.

Lehetne a címe “Óda a segglyukhoz”, bár lehet Villon már megelőzött.


Csak az a kérdés a barátnődnek szemtől szembe, vagy inkább az imádott nyílás felé fordulva add elő e szerelmetes remeket…

2021. szept. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nyugi , szeretjük egymást , majd megoldom .

Jólesik , akik azt írják hogy nincsen semmi bajom .

2021. szept. 1. 23:30
 10/15 anonim ***** válasza:
53%

Ez nem betegség, normális egy bizonyos szintig. Sokan a puncival vannak így, akkor miért ne lehetne valki oda a popsiért. De azért vedd figyelembe a barátnőd igényeit is. Ha ez egy ponton túl fura vagy túl sok neki, akkor alap hogy visszafogod egy kicsit ezt a rajongásod

N

2021. szept. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!