Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges, hogy a behatolástó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy a behatolástól sem tudok majd elmenni?

Figyelt kérdés
18 éves srác vagyok, még szűz. Nemrég elkezdtem új önkielégítős technikákkal kísérletezni, ám az egyik ilyen teszt picit megijesztett. Kipróbáltam azt, hogy (fürdés közben) teljesen hátrahúztam a figymám, tusfürdőt nyomtam a tenyerembe, hogy csússzon és (a fityma mellőzésével) közvetlenül a makkomon húzogattam a kezem, ingerelve annak minden pontját. Az érzés nem volt rossz, de ezzel a technikával képtelen voltam elélvezni. Szerintetek ezzel a próbálkozással együtt az is kiderült, hogy a behatolással nem fogom tudni elérni az orgazmust?

2021. szept. 1. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az teljesen más, mint amikor magasnak csinálod. Ha rágörcsölsz valamire, azzal ártasz a legtöbbet!
2021. szept. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A két dolog eléggé más, más ingerek is érnek.
2021. szept. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Benyomod, talán még löksz párat aztán el is durransz valószínűleg. Egy fiú, férfi számára ez szokott lenni az első szex. Az egész helyzet, a felfokozott hangulat, az izgalom, a teljesen új ingerek miatt általában ez szokott történni. Ezt nem lehet lemodellezni vagy kiváltani semmivel, ezt át kell élni.
2021. szept. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sandrisbp ***** válasza:
Szerintem nincs összefüggés... és nem hinném, hogy úgy ne menne, bár punciban elélvezni nekem se mindig sikerül.... de ha a végén kiveszed és rávered a partner hasára, annak a legtöbb lány csak örül, mert nem szeretne teherbe esni....
2021. szept. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!