Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ez egy kamasz fiúnál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez egy kamasz fiúnál?

Figyelt kérdés
Sokszor veszem észre mostanság hogy fürdés után ha törülközőbe tekerve megyek a szobámba a fiam tekintetét magamon érzem. Eddig nem igazán csinált ilyet vagy csak én nem vettem észre de nem tudom mitévő legyek.

2021. aug. 31. 22:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
48%

Tény hogy az efféle tiltott dolog filmen izgató, de ha valaki az életben ilyenre vetemedik, ott azért az aberráció eléggé feltételezhető. Talán ha majd puncit kap, leáll rólad, de mint a szexualitást magát, ezt most te jelented neki.

Ha mostoha anyukája lennél, ez a srác csúnya dolgokat művelne veled.

Az jutott eszembe, a használt fehérneműidhez vajon hozzáférhet?

2021. aug. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Hát ilyenre nem igazán gondoltam de azokhoz nem nagyon. Ugyanis ha leveszem bedobom a mosógépbe ott meg nem hiszem hogy nyúlkálna érte.
2021. aug. 31. 22:20
 13/23 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem teljesen normális. Főleg ha máshol nem is látott még női testet.
2021. aug. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
47%
Nem hinném, hogy normális. Rengeteg lány van, osztályban, szomszédban, a városban, akárhol, akiket nézegethetne.
2021. aug. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem már túllépett ezen a dolgon hogy normális-e vagy sem. Ha nem így volna nem te lennél neki akire ráveri. Elárulnád milyen testalkatű nő vagy? Telt, magas, olyan mint Jodi West?
2021. aug. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Na de tényleg, hogy nézel ki?
2021. aug. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 cseppszi ***** válasza:
69%
Szerintem meg pont hogy ezek a viselkedés formák teszik kiváncsivá, hogy férfinak nézed és nem a fiadnak. Nem a felöltözöttség foka számít soha, hanem a viselkedés formák. Ha egy szál bugyiba is az anyjaként viselkedsz és a gyerekedként kezeled , akkor soha nem fog átlépni egy bizonyos határon, de ha totál felöltözve is nőként viselkedsz vele és férfinak nézed , akkor ő is férfiként kezd el viselkedni.
2021. aug. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
47%
És mi lenne, ha nem torölközőben jönnél ki a fürdőszobából, hanem mondjuk ott öltöznél fel?
2021. szept. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
15%
Semmi gond, férfivá erik. Ne bantsd meg, van annyi esze hogy nem akar dugni az anyjaval de megnézi, feláll neki tőle teljesen normális
2021. szept. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem csak a NŐT nézi meg benned. Természetes, hogy nem akar veled lefeküdni de most érkezett abba a korba mikor már nem csak a játék és a filmek ,egyebek érdeklik hanem észreveszi a lányokat, barátnő jelölteket.És mivel házon kívül eléggé körülményes lenne "megbámulni" egy csinosabb nőt, te a törölközőben vagy a legkönnyebb "szemlélhető" nő! Az én fiam is 15 éves, elég sokat járkálunk otthon hiányosabb öltözékben de sosem gondolnám, hogy hátsó szándék bujkálna a fejében!!


Ha gondolod írj privátban eszmecseréért!


50F

2021. szept. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!