Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális hogy első magömlés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy első magömlés óta nem jött ki egyszer se?

Figyelt kérdés
Tehát egyik éjszaka úgy kelltem fel hogy igen tudjátok de azóta egyszer se volt pedig ez már kb 3,4 hónapja. Tudom hogy ez gáz de nem igazán merek a szüleimnek szólni ilyen dologba itt meg rejtve marad a személyiségem(remélen megértittek). Előre is köszönöm a válaszokatt:).

2020. máj. 27. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2020. máj. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az éjszakaira gondoltál.
2020. máj. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Soha nem volt éjszakai magömlésem, nincs rá szabály, mi normális.
2020. máj. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azóta rendszeresen kivered? Mert ha igen akkor nem fog magától ilyen történni, mert kiürül a zacsi, és nem termelődik túl a sperma.
2020. máj. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, abszolút normális. Lehet, hogy lesz még éjszakai magömlésed, de az is előfordulhat, hogy nem. (Nekem se volt túl sokszor.)
2020. máj. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Teljesen változó mikor hogyan, mennyi éjszakai magömlésed van. Nekem volt hogy egy éjszaka 2x (majd' megcseszett a guta, hogy wazze' megint fel kell kelni kimenni a mosdóba), de olyan is hogy 1 évig semmi.

Egyébként ha magömlést akarsz akkor fogd szépen marokra húzogasd és hajrá lesz egyből magömlés :D

2020. máj. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy azóta meg elötte is rendszeresen kivertem és semmi csak az az egy éjszakai és ennyi. Tudom fura de így történt
2020. máj. 30. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!