Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok tényleg nem szeretik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok tényleg nem szeretik a körülmetélt péniszt?

Figyelt kérdés
Kicsi a farkam (ezt már elfogadtam, nem pöcsméregetős kérdés), és van fitymaszükűletem. Nos, én nem sokára megyek dokihoz, de sokszor látom, hogy a nők nem szeretik a metélet. Meg aki írja hoyg szereti, le van pontozva. Tudom, ágyban mindegy. Meg ha nem tetszik a nőknek, akkor attól függetlenül is elmegyek dokihoz.

2021. aug. 30. 09:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Személy szerint én sokkal jobban szeretem a körülmetélt péniszt. Általában tovább is bírják az ágyban
2021. aug. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Több nő szereti a körülmetéltet, mint a bőröset. Én is és a legtöbb barátnőm is. Sokkal esztétikusabb. Itt csak azért vagyunk lepontozva ezekkel a válaszokkal, mert a nem körülmetélt pasik lepontozgatnak :D
2021. aug. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Sztem ez igy nem igaz. Sokkal jobban szeretik. Tobb okbol is. Igaz ritkasam MO-on, s stanulniuk kell a kezeleset, mert ragaszkodnak a bor hasznalatahoz.
2021. aug. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. Egyébként két hibát kijavítanék, 1: nem lányok, hanem nők, 2: Nem sokára az azt jelenti pár nap múlva, nem ma. :D
2021. aug. 30. 09:16
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nem tetszik.
2021. aug. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Az elsőt támasztom alá..Körülmetéltek közül 1 óra volt a minimum ameddig bírták..De volt hogy tovább..Míg a zacskósoknál ez volt a max.
2021. aug. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

#6

Nekem iráni párom van, körülmetélt, de max 5 percig bírja xd Mondjuk nekem ez így pont tökéletes is, mert jobban szeretem a rövid szenvedélyes meneteket, plusz olyan nagy neki, hogy utána már fájna😆

2021. aug. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"de sokszor látom, hogy a nők nem szeretik a metélet"


A gyakoris megkeseredett incel hadosztályra gondolsz? :D

2021. aug. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8, ja.
2021. aug. 30. 11:43
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Jobban szeretem a fitymás péniszt, mert ezt szoktam meg, ez a természetes, tudom mit kell csinálni vele. És egy fitymás is bírhatja sokáig, ez nem ettől függ. De egy metélt sem lenne kizáró ok, főleg ha egészségügyi oka volt. Egy kezeletlen fityma szűkület viszont kizáró ok azonnal. Az első az egészség. A kis méret más kérdés, azon bukhat a dolog, ha tényleg nagyon kicsi.
2021. aug. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!