Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Swinger klubbról vélemény?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Swinger klubbról vélemény?

Figyelt kérdés

Járt már valaki?

Melyik az ajánlott?



2021. aug. 29. 00:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
36%
#10: nőként gondolom nem gond, de férfiként cikinek érezném egyedül menni. Szóval partnert keresek akivel elmehetnék. Eljössz velem? Persze a kellő mennyiségű ismerkedés után. Komolyan kérdezem.
2021. aug. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
82%
#11 bocs haver de szerintem az cinkes inkább ha egy pasinak annyi vér nincs a pucájában hogy felemelje a telefont bejelentkezzen egy klubba és ott normálisan megpróbáljon ismerkedni. S helyette "hozlak/viszlek/költségeket állom" szöveggel puncsol tutip.nciért azt gondolván hogy húúúúú mint a szűzfiút a tanárnéni kézenfogva odaviszi és egyből befekszik alá merthát ő a kísérője.
2021. aug. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
13%
12es, nem kérdeztelek :)
2021. aug. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
97%

12esnem igaza van, akár tetszik akár nem:) a legtöbb swingerbe járó hölgy így gondolja;) én is

N

2021. aug. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
14%

Akár igaza van, akár nem, engem nem érdekel :)

Továbbra is úgy gondolom, hogy egyedül elmenni lúzer dolog. Ezért keresek valakit, aki eljönne velem. Nem feltétlenül azért, hogy dugjak is vele, akár anélkül is. Első alkalommal lehet hogy nem is dugnék, csak ismerkednék a hellyel. Nem értem mi ezzel a probléma. Nem értem mi a probléma azzal, ha olyat keresek, aki volt már :)

A "hozlak/viszlek/költségeket állom" dolog sem érdekel, költségek gondolom eleve nincsenek (csak nekem), az hogy "hozlak-viszlek", meg nem lényeges, akár hozhatlak-vihetlek is, akár találkozhatunk ott is.

Szóval nem tudtok eltántorítani :)

2021. aug. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Mégegy fontos dolog: kell-e férfiak közeledésére is számitsak? Nem vagyok biszex...
2021. aug. 29. 17:16
 17/23 anonim ***** válasza:
97%

Szabad világban élünk, szóval nincs megtiltva, hogy odamenjenek hozzád.

Viszont a "Bocs haver, nők érdekelnek." rövidke mondatot mindenki érteni fogja.

2021. aug. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2021. aug. 29. 18:05
 19/23 anonim ***** válasza:
93%

#18 nem fognak férfiak molesztálni, a pasik heterok, lányos játékok annál sűrűbben vannak :) Ha be is szabadul biszex pasi (többnyire egyébként a nőjével és max. a zárhatóban akcióznak azzal akiről látják szintén biszex) akkor sem fog gangbangben senkinek alányúlni mert ugyanolyan gyorsan kivágnák mit azt a pasit aki tolakodik, molesztál másokat.

#15 akkor ne érdekeljen, csak nem lesz eredménye, meg ne floold tele vele az üzifalakat :)

2021. aug. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Neten van valami info ezekrol?


F

2021. aug. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!