Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Swinger klubbról vélemény?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Swinger klubbról vélemény?

Figyelt kérdés

Járt már valaki?

Melyik az ajánlott?



2021. aug. 29. 00:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
68%

Attól függ férfi vagy vagy nő, hány éves, milyen korosztállyal ismerkednél, mit keresel/mit vársz a klubtól, hol laksz stb. Ha idehánysz egy ilyen kérdést, arra nem tudunk érdemben válaszolni

N

2021. aug. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
37%
Miért lenne ez idehányt kérdés? A kommented sokkal inkább tűnik annak, menj szerintem inkább aludni.
2021. aug. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Cpt_Obviously ***** válasza:
91%

Pedig az elsőnek van igaza, ha azért szeretnél swingerbe menni, mert amúgy nem jutsz csajhoz ott sem fogsz. Ha párral mész más klub való neked mintha egyedül, ha idősebbeket kedvelsz másik klub jó, mintha fiatalokat.


2. Ha válaszolok a kérdésre a feltevés alapján:

Vélemény: a swinger klubok jók, de nem mindenkinek.


Járt már ott valaki: elég sokan.


Melyik az ajánlott: ízlés, és felállás függő de tik-tak vagy dreamland

2021. aug. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
98%

Ahogy fent is írják attól függ mit keresel, 4 klub van Bp-n, mindegyiknek más az erőssége.

Ha szóló nő vagy akkor Kánaán mindenre is (többesre, párhoz csatlakozni lányos kalandra, vagy ha úgy van kedved akkor 1 db szimpatikus pasit kiválasztani és vele kettesben lenni).

Ha pasi vagy akkor ne zavarjanak a többesek, mert leginkább erre lesz esélyed (HA egy átlagos szintet megüt a külső megjelenésed ÉS normálisan viselkedsz).

2021. aug. 29. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
98%

Egy helyen voltam, fiatal, szingli, kissé csúnya arcú nőként.

A fiatal, jól kinéző (magas, izmos, jóképű) pasikat nem érdekeltem, de az idősebbek (40 körül, nem izmos, stb) érdeklődtek irántam.

Összességében jó élmény volt :)

2021. aug. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
23%
Nem jarok oda.
2021. aug. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
98%

Sok ember kis helyen ahol mindenki - családi állapottól függetlenül - szexpartnert keres. Röviden ez a szvinger.

Az ismerkedési szabályok ugyan azok, mint bárhol máshol. Annyi a különbség, hogy itt előbb szexeltek, aztán cseréltek számot.

2021. aug. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
78%
5ös: azóta is jársz? Mindig egyedül?
2021. aug. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Nem is gondoltam, hogy ennyi válasz lesz,köszönöm. Egyedülálló férfiként próbálom ki először,40-es korosztaly, vagyok,szerintem az átlagnál jobban nézek ki:) Elsősorban a kíváncsiság vezérel,a korosztályomat keresem,a földrajzi hely mindegy. Ha jók az élmények van kivel elmenjek(hölgy) partnerem.

Szóval így melyiket ajánljátok?

2021. aug. 29. 10:08
 10/23 anonim ***** válasza:
95%

#8


Egyszeri alkalom volt a COVID, meg magánéleti események miatt.

De valószínűleg visszamegyek, ha úgy áll épp az életem.

2021. aug. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!