Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első talin lakásra menni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első talin lakásra menni? Nekem az kicsit gyorsnak tünik,vagy csak èn vagxok ilyen maradi? hogy elősszőr szeretnèm kicsit jobban megismerni.

Figyelt kérdés
2021. aug. 26. 00:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Attól függ mit szeretnél, de ha gyorsnak érzed mond meg, azt is, kicsit szeretnéd megismerni.


Nekem nem lenne gyors, főleg, ha úgy vibrálunk és kívánjuk egymást. Igaz mindig van videóhívás és beszélgetés is tali előtt.


#9 de jó, hogy sose éreztem le kéne tölteni az alkalmazást.

Meg vagyok nélküle, hisz előtte is megoldottam.

N

2021. aug. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Én a barátnőmmel így voltam, mondjuk ebben közre játszott a covid is, felhívott magához első talinál, aztán beszélgettünk, iszogattunk és úgy adódott, hogy le is feküdtünk egymással(nem ez volt a cél tényleg, csak jól elbeszélgettünk telon és kíváncsiak voltunk egymásra élőben is csak ugye minden zárva volt, sétához pedig hideg, így maradt a lakás). Másnap kicsit szégyellte magát és azt hitte többet nem találkozunk, de nekem a szextől eltekintve is nagyon tetszett és nagyon jól éreztem magam vele és ő is velem, aztán utólag pótoltuk az igazi randit és össze is jöttünk. Tök mindegy, hogy hol randiztok és mit csináltok, ha működik valami, akkor működik és előbb utóbb meg fog történni aminek meg kell történnie (búcsú lesz vagy kövi randi)
2021. aug. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem is gyors.
2021. aug. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Megvolt a tali.bejön a pasi,egèsz jol elvoltunk,de lakásra menet nem volt,bucsuzàskor szàjrapuszit adott,megbeszéltük a következő talit.
2021. aug. 29. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!