Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy ne legyek szomorú amiatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne legyek szomorú amiatt hogy egy lánynak sem akar engem megismerni?

Figyelt kérdés

Más fiúkért több lány is küzd egyszerre. Meg 15 évesen már dugnak én meg egyedül vagyok még mindig.

Olyan igazságtalan ez...


2021. máj. 30. 17:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazsagtalan. Nem picsogni kellene.
2021. máj. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Változtatnod kell magadon. Látatlanban, ismeretlenül nem tudom megmondani, hogy min de ha írsz privátot segítek.
2021. máj. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Miért ebbe a csoportba írjátok újabban ezeket? A másikból már kiutáltak? Minden nap megkérdezed ezt. Úgysem fogsz soha semmin változtatni ember. Minden nap egyre lejjebb süllyedsz.
2021. máj. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

"... egy lánynak sem akar engem ..."! Teljesen világos!

Értjük a lányokat!

2021. máj. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
36%

Sehogy. Ez egész életedre kihatással lesz. Fiatalon is gáz, de idősebb korban amikor felfogod hogy soha nem fogsz szép , jó testű fiatal nőhöz érni és hogy a max egy elhasznált dagadt öreg nő lesz, na akkor fogsz összeroppani.

Depresszió, személyiség zavar, mentális összeomlás, pszichiátria zavarok, kórház.

Nem tudom hány éves vagy de amint tudsz menj orvoshoz, pszichiátriára , különben később sokkal súlyosabb lesz az állapotod.

Saját tapasztalat....

2021. máj. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
#5 A pszichiátria is tehetetlen lenne egy ilyen emberrel szemben. 😂
2021. máj. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

#6 de csak ők tudnak segíteni,

Fel nyitja a szemét hogy mi miért van. Hogy mit kell megpróbálni hogy sikerüljön

2021. máj. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező inkább írj egy listát arról mennyi pozitívummal jár ha egyedül élsz. Biztos segít.
2021. máj. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
59%

Erős képzavar.

Nem ismerek olyan pasit akiért küzdenek nők.

Egyet se.

Lehet, hogy van ilyen, se nem általános.

2021. máj. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

#9 Már hogyne küzdenének.:)

Ha kell hegyeket mozdítanak meg, hogy megszerezzék a faszit. Ha szerelmes a nő, akkor nincs akadály! Na meg hát a felső körökből fog válogatni inkább.

2021. máj. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!