Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy ne legyek szomorú amiatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne legyek szomorú amiatt hogy egy lánynak sem akar engem megismerni?

Figyelt kérdés

Más fiúkért több lány is küzd egyszerre. Meg 15 évesen már dugnak én meg egyedül vagyok még mindig.

Olyan igazságtalan ez...


2021. máj. 30. 17:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Akkor tedd magad vonzóbbá. A külsődön tudsz változtatni. Pl. a frizurádon és az alkatodon. Ha magadat nem szereted akkor hogy várhatod el, hogy más szeressen?
2021. máj. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy a jóképű srácok nem küzdenek. Adnak magukra. Tornáznak, edzenek többször egy héten
2021. máj. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Egy jóképű srác akkor is talál könnyedén barátnőt magának, ha életében 5 kg-nál nehezebbet nem emelt, ennyit erről, meg a tanácsaitoktól...Edzeni, mert az aztán valóban változtat az ember arc berendezésén, hogyne! Gyúrhat meg sportolhat az ember jobbra-balra, ha fejre nem néz ki jól.
2021. máj. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A nők nem arcberendezés alapján választanák párt, csak szólok hogy tudjad.
2021. máj. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem hát, most majd mindjárt előadjátok, hogy személyiség, humor, stb. Hogyne! El is hiszem mindjárt! Arra lennék kíváncsi, hogy akik alázzák a kérdezőt, hogy nem csoda, ha nem akarják megismerni a lányok és hasonló szöveggel, (igaz egyáltalán nem ismerik, csak egyetlen kérdés után ítélnek), azok mihez kezdenének, ha hírtelen az ő helyében lennének. Segítek: Jönne a depi náluk is. Egy régi volt haverom is, amíg összejött neki a nőkkel hosszabb-rövidebb kapcsolat, kalandok, addig tudta nyomatni a pozitív dumát, amint ez megszűnt és tartott a sikertelenség egy huzamosabb ideig, rögtön minden nő egy szemétláda lett, hírtelen mindenben igazat adott nekem, hmm, de érdekes! Pedig nem egy elveszett balfék emberről van szó.
2021. máj. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ne hidd el, nekem teljesen mindegy hogy te mit hiszel. Kettőnk között az a különbség, hogy neked nincs tapasztalatod ezért csak hinni és nem hinni tudsz dolgokat, nekem pedig van tapasztalatom így én tudok.
2021. máj. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Micsoda? Nincs tapasztalatom? Ez vicc akart lenni? Amit írok, azt mind tapasztalatból írom. Elég sok év tapasztalat van etéren a hátam mögött, akár személyes, akár amit a környezetemben tapasztaltam, már amíg voltam olyan hülye, hogy foglalkozzak a párkereséssel.
2021. máj. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Látom nem érted, mindegy. Már a hozzászólásodból is eléggé lerí, hogy miért nincsen nőd.
2021. máj. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!