Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Kiábrándító látványra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kiábrándító látványra egy lankadtan 7-8 cm-es pénisz? (21F)

Figyelt kérdés
2021. aug. 25. 18:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
94%

A 6-osnak igaza van.

A lankadt 7 centi még nagynak is számít.

2021. aug. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem, egyáltalán nem érdekel a lankadt méret, sőt, izgalmas, hogy mekkorát tud nőni. Ha állva megvan 15 centi, és kemény, akkor teljesen mindegy a lankadt méret.
2021. aug. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
66%
Ez egy jó válasz.
2021. aug. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
80%

Dehogy:D lankadtan mindenkinek kicsi. Exemé annyira pici volt, hogy olyat még nem is láttam:D

Egyébként nekem van valami izgató a lankadt farokban. Tetszik hogy ritkán láthatom így, na meg hogy tudom mi lesz belőle;)

2021. aug. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
95%

Nem lány, de figyu öreg, max akkor rossz ez amikor a strandon jössz ki a vízből és rásimul a fürdögatyád a lankadt farkadra


Akkor olyan benyomást kelthet, hogy baba méret, mert a lányok ezt valahogy nem rakják össze, hogy nem akkora állva


De egyébként amikor egy nő a szájába veszi, már eleve mikor megfogja az elején olyan kemény jó esetbe mintha egy vas rudat venne a szájába, akkor meg már nem akkora


Nekem volt, hogy hidegvízes fürdés után kb úgy nézett ki mint egy 5 éves kis gyereknek olyan durván összement, de az álló mérettel nincs bajom, még elférne rajta egy centi de nem szorongok miatta egyáltalán, sőt hívtak már nagy méretűnek

2021. aug. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
65%
Nekem lankadtan 9-11 cm, hideg vízben 5-6 cm, állva 18 cm 😋
2021. aug. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!