Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki az közületek, aki nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az közületek, aki nem emlékszik mit álmodott, de most felizgultan kelt fel? Mi történt utána? Írjatok kérlek életkort és nemet is.

Figyelt kérdés

Srácok, nem kérek privátot köszi, Maximum lányoktól fogadom szívesen.

28/F



2021. aug. 23. 07:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én felvagyok izgulva nem kicsit úgyhogy nemsokára kifogom verni :D


28F

2021. aug. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
én álmomban olyan szinten le tudom magam szopni, mint egy, nem, nem is egy gumiember, hanem mint egy kutya, tök kényelmesen elérem
2021. aug. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én az utóbbi időben minden reggel felizgulva ébredek fel, és nem szoktam emlékezni, hogy mit álmodtam. Ilyenkor az történik, hogy elmegyek wc-re és a reggeli pisilés után magától lelankad. Legalábbis általában, de nem mindig.
2021. aug. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!