Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Önbizlaom hiányra 30+ fölött...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizlaom hiányra 30+ fölött jó ötlet egy fehérneműs és akt fotózás?

Figyelt kérdés
2021. aug. 22. 16:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
177-hez az 50 kiló az már elég girhes, imádom a vékony csajokat de 50-52 kilóhoz a 165 centi az ideális kb..
2021. aug. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen.

Annyi hatása lesz, hogy mivel megkapod amit akarsz akkor lenyugszol. Ettől függetlenül nem fogod magad baromira vonzónak látni egy olyan pasi/nő szavától akinek fizetsz azért, hogy megcsinálja rólad a képeket és motiváljon.


Az lenne a megoldás, hogy találsz valaki olyat aki dicsér. Akár szexpartner, akár normális. Ennek tényleg lenne hatása.

2021. aug. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért, de kész csontkollekció vagy. Én 168 cm vagyok és 54 kg-al még mindig sovány vagyok. Ne mondd már nekem, hogy ez annyira bejön a pasiknak, mert utánam akkor pörögtek, amikor 58 kg körül voltam és feszült rajtam a nadrág.


A beállított fotókon meg köszönőviszonyban sem leszel önmagaddal. Inkább szánalmassá válsz, főleg ha egy elborult pillanatodban meg is osztod. Van egy ismerős csaj, szegényt megcsalta, elhagyta a férje 2 gyerekkel. Nagyon csinos, de 2 gyerekkel nem könnyű neki a párkeresés. Ő kirakott Fb-ra egy-két vállalható fotót, amiken úgy néz ki, mint egy csúcsmodell. Persze, mert be van világítva és ki van Photosoppolva minden bőrhibája. Aztán meg csodálkozik, hogy a randin csalódnak a pasik. Hiába néz ki jól, attól még messze nem mutat igazi képet róla az a néhány retusált fotó.

2021. aug. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nincs semmi értelme.
2021. aug. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
177 cm-hez 50 kiló? Inkább valami pszichológust vagy táplálkozási tanácsadót ajánlanék, nem fotóst. Férfiként el nem tudom képzelni, hogy egy ilyen haláltábor-szökevény testet szépnek lássak.
2021. aug. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egy jó pszichológust keress!
2021. aug. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet lehet. Néhány jó kép sok önbizalmat ad, illetve a képzett glamour fotósokkal való munka felér egy önbizalomtréninggel is, mert nem csak a képekről szól a történet. Ha van rá kereted, és ezt szeretnéd, akkor hajrá :)
2021. aug. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Meg a képenként több órányi retusálásra.
2021. aug. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Igen, mert anyám tönkretett pszichésen. Mellette gyerekem apja minden létező szervnél feljelentett gyerek bántalmazásért. Az én munkakörökben ez felért egy halálos ítélettel meg így is, hogy rágalom.

Fel kellett mondanom. Elköltözni 130 kilométerre. Most kezdem magam összeszedni. Lelkileg és testileg is. Ezért is kellenek ezek a képek, hogy emlékezzek ezt is kibirtam. Vannak más képeim is természetesen. A gyerekemmel együtt is.

2021. aug. 22. 17:21
 20/22 anonim ***** válasza:
75%
Figyi, lehet többet ér az ego építésre, pár kaland a környékről.
2021. aug. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!