Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok izgató számotokra, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok izgató számotokra, ha kiderül egy pasiról, hogy már nagyon régóta nem élvezett el? Nem csábító a gondolat, hogy megszkjtsátok ezt a folyamatot? :)

Figyelt kérdés

2021. aug. 20. 13:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%
Ki nem szarja le hogy egy idegen pasi mikor élvezett el?
2021. aug. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én izgatónak találom :)
2021. aug. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#10: én többször volt hogy 1 évig nem szexeltem, jelenleg fél évnék tartok. Amíg nincs normális értelmes férfi, addig nem szexelek (nem, nem csak kapcsolatban tudok szexelni, de szexkapcsolatra se találni épkézláb férfit)

#8

2021. aug. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát engem inkább az izgatna ilyenkor hogy rendesen felizgatom, kielégít engem és akkor úgy ott hagyom.. hogy ha már ilyen sokáig nem élvezett el ezután se élvezhessen el ..
2021. szept. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, én csináltam ilyet sráccal, de nem lett jó vége, és utólag belátom, hogy megérdemeltem...
2021. szept. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!