Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha mi férfiak a nő arcát,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mi férfiak a nő arcát, mellét és popsiját nézzük meg, akkor a nők mely testrészeket vizsgálnak meg egy férfin?

Figyelt kérdés

Vállak szélessége?

Magasság?

Arcél?

Homlok?

Fenék?


Mi ami egyenértékű a női mellel és popsival a férfi számára?


2021. aug. 19. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Összkép. Amikor egyszerűen minden passzol. Magasság, arányos, férfias alkat, kezek (rövid köröm, nem koszos, nem rágja), haj, szemek, mosoly (fogak is). Persze egy jó fenék se hátrány.
2021. aug. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Az arcot először, én utána a karokat, az a gyengém. A fenék nem igazán érdekel, csak ne legyen nőies. Legyen minimum 167cm, mint én, amúgy ez sem érdekel.
2021. aug. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Arc, magasság, hát. Legyen jó tartása, és vállas.
2021. aug. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Lecsekkolják a cuccot. Nem egy kolléganőmet kaptam rajta, hogy leszkennelte a gatyám. Pedig nem kifejezetten nagy, kb. mint egy nagyobbacska alma. Még csak ki sem türemkedik különösebben. Lehet azért nézték, hogy hol van a cájg... :D De nem, viccet félretéve:ha kicsit szűkebb farmert vettem fel, volt ilyenre példa.
2021. aug. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4


Én is megfigyeltem, hogy odapillantanak és utána zavartan elkapják a tekintetüket :)


Ez vicces mert én nem szoktam a puncit csekkolni, legtöbbször a popsit, lábakat, cicit.

2021. aug. 20. 08:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Aranyosak vagytok. Senkit nem érdekel, hogy az erényedt farkatok mekkora nadrágom keresztül. Mindnen nő tudja, hogy ez semmit sem jelent.
2021. aug. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Ne gondold hogy a nők tolometovel és centivel szaladgálnak és mérik a leírtakat. Arc, kéz, köröm, fogak, "kisugárzás". Egyszóval összhatást nézik nem a váll sullyedesedet.
2021. aug. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én leginkább arra vagyok kíváncsi, hogy milyen a pasi arca ha mosolyog. A mosoly nagyon meg tud fogni :) meg a "mosolygó" szemek. Szeretem ha szép szeme van egy pasinak.

Na meg persze a férfias dolgok... széles váll, erős, izmos karok, amik között tudom, hogy nem esne semmi bajom :)

2021. aug. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8


Aham akkor ezért lehet, hogy a nők válogatósabban, mert míg a pasinak gyakran elég egy jó popó addig a nők az összképet, tehát mindent figyelembe vesznek.

2021. aug. 21. 09:09
 10/10 anonim ***** válasza:

#9

Igen

2021. aug. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!