Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi izgalmas van egy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi izgalmas van egy egy éjszakás kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2021. aug. 19. 13:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
86%
Számomra semmi izgató nincs ebben ha nem vonzódok a pasihoz akkor nekem nem is jó, akkor meg mi értelme lefeküdni idegenekkel? Amúgy is az első szex nem a legjobb, utána már más, ha megismered a vágyait, hogy mi indítja be a pasit.
2021. aug. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
49%

#12

Az első mondatodnak mi értelme? Miért kéne egyéjszakásban olyannal lefeküdnöd aki nem vonzó?😆

2021. aug. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
82%

13# neked miért kell mindenbe belekötnöd?

Számomra az hogy vonzó, az nem ránézésre történik.

De nem vagyunk egyformák hála égnek.

12#

2021. aug. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
83%
Én férfi vagyok, 22 éves. Volt kb 10 15 alkalmi kapcsolatom eddig. Néhány volt, ahol lehetett volna komoly, de jött a következő, így inkább nem mentem bele. Bánom ezt, semmi értelme nincs az alkalmi dolognak. Ha rossz, mert nem illünk össze, egyikünk se élvezi. Ha én élvezem, akkor később csak arra vágyok, bár lett volna folytatás. Feltételezem ha a csaj élvezi, ő is így van vele később. Szóval értelmetlen, mert ha éppen nincs senki, csak hiányozni fog. Jobb összejönni egy kapcsolatba és megismerni egymást rendesen. Felesleges dolog az alkalmi.
2021. aug. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
61%

#14

Azt mondd már meg nekem hogy akkor ha még akarod is, miért nincs folytatása a dolognak??

Ez az amit sose értek ezekben az egyéjszakázós emberekben; ha jó volt a szex, stb., akkor miért nincs folytatás? És hát ebből az jön le hogy akkor nem volt jó a szex, ami hogyha 10 15ször előfordult nem valószínű hogy mindig a lánnyal volt a gond😉

2021. aug. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
48%

Azért mert akkor épp nem akartam folytatást, meg jött a következő, leírtam. Ezért.


Nem mondtam, hogy 10 15ször volt szar a szex. Ha volt kb ennyi alkalmi partnerem, és vannak olyanok akikkel hiányzik, akkor szerinted mind szar volt?


Szóval utolsó, gyakorolj egy kis szövegértést.

2021. aug. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
87%

Ezt a szövegértéses dolgot hozzátenni a végén különösen ironikus, mivel én azt írtam hogy EBBŐL AZ JÖN LE HOGY NEM VOLT JÓ A SZEX, nem azt hogy azt mondtad hogy nem volt jó😉

Másik: "Ha én élvezem, akkor később csak arra vágyok, bár lett volna folytatás."

"Azért mert akkor épp nem akartam folytatást"

Kicsit sem ellentmondás😂

Nem vártam hogy igazat adj nekem, sőt választ se igazán, de ennél még az is jobb lett volna ha nem írsz semmit. Csak leégeted magad

2021. aug. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
57%
Ja mert mondjuk pár héttel vagy hónappal azután nem hiányozhat a csaj, csak abban a pillanatban vágyhatok hogy legyen komoly vagy ne miután levarrtam? Semmilyen ellentmondás nem volt.
2021. aug. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!