Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mennyivel másabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyivel másabb válás után egy fiatalabb, feszesebb/vékonyabb de tapasztalatlanabb lánnyal szexelni?

Figyelt kérdés
Mik a fő különbségek szerintetek egy negyvenes és egy húsz éves nő testében és magaban a szexben
2021. aug. 19. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

fantasztikus élmény.

félreértés ne essék, vannak nagyon csinos, feszes negyvenesek is, de azért az ritka. A 20-as csajok (legalábbis akikkel én voltam) tényleg feszesek, sima finom bőr, isteni.

Viszont a szexben már más a helyzet, az nem kortól függ, volt eszméletlen jó élményem huszassal is, negyvenessel is, meg voltak kevésbé jók is, ez már intelligencia, tapasztalat stb kérdése inkább.

2021. aug. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek az előttem szólóval
2021. aug. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Azt akarod hallani, hogy semmi különbség? Hogy egy negyvenes nő már tudja, hogy mit akar,nem éretlen tinike? Hogy egy igazi nő?


Nos, ezek olyanok, mint az orgazmus megjátszása.

2021. aug. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16%
Nem kell ahhoz válás, hogy fiatal, feszes lánnyal szexelj.
2021. aug. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A huszonéves csaj bőrének tapitása mint a bárony, sokkal finomabb mint egy negyvenesé, puncija is szükebb.
2021. aug. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!