Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Élvezetes volt a szendvics...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élvezetes volt a szendvics szex? Már aki csinálta. Nők válaszát várom.

Figyelt kérdés
Kipróbáltam, el tudok menni puncival és popsival is, ezért akartam megtudni milyen is ez. De csalódás volt. Az alul lévő pasi bármelyik lukban volt alig tudott mozogni, a másiknak meg útban volt a sok láb. Nem tudott úgy helyezkedni, hogy rendesen hosszabb ideig megállás nélkül tudja csinálni. Egyikünk sem tudott úgy elmenni. Aztán befejeztük külön külön. Így sikerült mindenkinek többször is. Lehet, hogy a pasik voltak bénák?
2021. aug. 18. 19:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
48%

Miért egy átlagosat vagy kisebbet nem lehet mozgatni?

Már erre is szabály van, hogy mennyit illik ki-be mozgatni? Ki ez az ember?

2021. aug. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
61%
Arra céloztam hogy mivel más a szög, ott az a plusz egy ember, ezért kell hosszabb.
2021. aug. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
nekem ferfi oldalrol ugyanugy csalodas volt.a csaj szinten mint te siman csak analtol el tudott menni. nekem a baj nem csak a labakkal volt. hanem osszero farkakrol, es azt nehez volt megemeszteni. a csaj szerette volna mindekeppen, mielott valaki megkovezne.
2021. aug. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

22!


Ez elég szánalmas magyarázkodás

2021. aug. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Hát én nem értem hogy mi ezen olyan érthetetlen, nekem ez teljesen egyértelműnek tűnik. Simán kettesben csinálva is vannak pózok pl kanál, vagy ha a csaj hason fekszik én meg hátulról, vagy ha én vagyok lent a csaj meg fölöttem és ugrál benne ( de nem guggolásban,stb akkor nem elég hosszú a farkam, persze misszionáriusban és kutyában meg bőven jó. Nekem 16 cm, ha egy másik pasit is kéne kerülgetni, tuti nem érne el effektíven. Ezért mondom hogy szerintem jobb két 18-19 centissel.

22es voltam.

2021. aug. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Persze jobb, ha szét akarjátok szakítani.


”tuti nem érne el effektíven”


Ennek semmi értelme.


A 16 centis átlag feletti, és azt írod az is szar. Helyette óriásfarkakról ábrándozol.

2021. aug. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!