Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Testnedv fétis létezik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testnedv fétis létezik?

Figyelt kérdés
A nők nyála, pisije, akárizzadtsága is izgat. Főlegha dominál vele. Vagy ezt inkább a femdom kategöriába sorolják?

2021. aug. 17. 16:09
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja és alap hogy puncinedv is. A vér nem
2021. aug. 17. 16:10
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Manapság már minden létezik. Ez is.
2021. aug. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Minden is
2021. aug. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%

A nők izzadása engem is izgat, persze az mindenképpen fontos, hogy nem mindegy, hogy egy bomba testű vékony huszonéves izzad, vagy egy erősen molett izzad.

Én főként azt szeretem, ha a barátnőm hónaljban megizzad, azt le szoktam nyalogatni. Az még jobb, ha az izzadság lefolyik a melleire.

Vagy pl ha pisilik, nem engedem, hogy megtörölje, imádok jól benyalni neki a kis pisis puncijába.

2021. aug. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%
Na ha már lepontoztatok, hát ment vissza is. Úgynézki lepontozó fétis is van.
2021. aug. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

Ezzel szerintem sokan vagyunk így, én pl mindig kérem barátnőmet, hogy köpjön a számba, az izzadtságát is imádom lenyalogatni róla, főleg a hónaljáról, az illatát is imádom meg az ízét is, sajnos a pisijét még nem tudtam megkóstolni, de alig várom, hogy egyszer sor kerüljön arra is.

20F

2021. aug. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

#4

Szerintem csak azért kaptál rossz pontokat, mert lényegében lenézted a nem fogpiszkáló alaktű nőket. Pedig ők is ugyan olyan nők, mint a többiek.

2021. aug. 19. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
43%

7 eske.

Szerintem is. Mert egyébként semmi rosszat nem írtam.

Mindegy. Amióta világ a világ, mindig is a vékony, vagy átlagos testalkatú nők voltak a legkelendőbbek.

Ez így volt, így van, és így is lesz.

Nem nézem le a molettebb nőket, de semmiképp ne sorolják magukat ugyanarra a létra fokra.

4.

2021. aug. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem gáz. Nekem lepontozó fétisem van. Szóval hajrá. :DDD
2021. aug. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Nyal meg pisi😀 mas nem kell😀 es nemmgaz szerintem
2023. dec. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!