Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fehér férfiként nagyon nehéz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fehér férfiként nagyon nehéz összejönni (kapcsolat) egy nagyon fekete nővel aki még jól is néz ki?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy ilyennel:

[link]



2021. aug. 14. 10:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
78%
Hát figyi, ha igazán fekete nőt akarsz, regisztrálj a Black planet nevű társkeresőre. Rengeteg olyan csaj van ott, aki fehér pasit keres. Ha be tudod vállalni, hogy idehozod ( vagy te mész oda) házasság céljából, nagyon sok jelentkező lesz. A hátulütője csak az, hogy ha megkapja a papírjait a házasság révén, valószínűleg lelép. Nagyon sok fekete hajt tartózkodásira, illetve EU állampolgárságra. Pontosabban majdnem mindenre képesek, hogy ezt megkapják. Lehet, még Pesten is találnál " jó" alanyt. Esetleg, ha amcsit találsz az másként működik majd. Az afrikaiak csak játszanak a fehérekkel, legyen az férfi, vagy nő. Mondjuk szexre esetleg jó lehet.
2021. aug. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Hűha, vannak itt gondok bőven sokaknál. Munkám miatt viszonylag sok időt töltök egy afrikai országban, fehér európai pasiknak ott nagyon könnyű a csajozás, de észnél kell lenni, sok a nemi betegség nagyon, igen vannak akik előnyöket remélnek egy ilyen kapcsolattól, de ettől függetlenül még nem földönkívüliek, igaz hogy szegényebbek mint mi, de én főleg városi középosztálybeli vagy még gazdagabb lánnyal is jöttem össze, akik adott esetben pénzesebbek voltak mint én,és nem akartak Európába jönni,csak fehér pasival lenni. Ami fura hogy nagyon gyorsan megy az ismerkedés, nagyon könnyű őket felszedni és nagyon hamar ott tartanak hogy milyen aranyosak a félvér gyerekek. Hát igen vannak kulturális eltérések, de nagyon nőiesek és nagyon jó feleség és anya válik egy intelligens fekete nőből, aki nagyon jó párja lesz bármilyen férfinek szintöl függetlenül.


Szóval a konkrét válaszom az hogy attól függ hol keresel, afrika déli részén konkrétan fehér férfi fétisről beszélhetünk.

2021. aug. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

#12

Afrika melyik déli országaiban beszélhetünk fehér férfi fétisről?

2021. aug. 27. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
41%
Vazze! Ez az én csajom, vedd le róla a szemed!
2021. aug. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
69%
Kedves 20-as. Biztosíthatlak, hogy azok a büdösek, akik nem tisztálkodnak megfelelően, tök mindegy, hogy milyen színű az illető. A BKK járatain a " fehér árjával" utazom naponta, néha majd' elhányom magam az alkohol, izzadság, pisi és fokhagyma szag keverékétől. Szóval....
2021. aug. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
32%
5 évet éltem Amerikában..S annyiban igaza van a kommentelőknek hogy mocskosul büdösek..Volt fekete munkatársam,meg szeretőm is..Bankárok voltak nem csövesek de az állatias szaguk megmaradt..De a g.ci jól mutat rajtuk..
2021. aug. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
76%

16-os, bankárok is hanyagolhatják a napi tisztálkodást. Mégegyszer mondom: ezért büdösek, nem azért, mert feketék.

Ismerek olyan házaspárt ( magyar, fehér emberek), ahol a nő jogász, a férfi egyetemi adjunktus, s olyan retkesek a gyerekeikkel együtt, hogyha falhoz vágnád őket, odaragadnának.

2021. aug. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Itt magyarban elég kevésrá az esély.

Viszont cigánylányok is barnák.

2021. aug. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 17!

Te szerintem tényleg nem ismersz egy feketet sem...Nekem vannak ilyen barátaim,jófejek:-)Komolyan.Értelmiségiek.De van egy sajátos illatuk/szaguk..Ahogy egy romának vagy egy indiainak is..Hiába fürdik le,ilyen illata van..Van akinek ez taszító ,én megszoktam..Amúgy szerintük meg a fehér embernek van fura szaga..Szóval ezt a DK-s polkorrekt szöveget hanyagoljuk..Előbb legyenek fekete barátaid..Nekem vannak:-)

2021. aug. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
38%
A gorilla még feketébb, az nem jó?
2021. aug. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!