Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet az oka ennek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka ennek?

Figyelt kérdés

Ha egy pasi nem tud elélvezni, egy par hónapos kapcsolatban, ha a maszturbalas es megcsalas kizárható...

Egesz nap egyutt vagyunk nem lenne alkalma



2021. aug. 13. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

pont az a baj, hogy egész nap együtt vagytok haha

én sem kívánnám a párom ha egész nap rajtam lógna

22/l

2021. aug. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem akarlak elkeseriteni de itt valami nagyon nagy baj lehet. Olyan nincs hogy egy pasi nem tud elélvezni... Próbálj meg vele beszélni róla hogy mi a gátja annak hogy kielégüljön. Biztos hogy nem Te vagy az oka mert ahhoz elég egy kéz is hogy elélvezzünk, nem ám orál vagy szex. Mivel szoktál próbálkozni? Illetve kifejthetnéd bővebben mit értesz az alatt hogy nem tud elélvezni ?
2021. aug. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

Próbálkoztatok szexelni is?

Mert csak úgy lesz esélye hogy, elélvezzen tőled. 😁

2021. aug. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Meleg
2021. aug. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4

Hideg. 😁

2021. aug. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mi lehet a nagy baj 2 es
2021. aug. 13. 19:02
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen lelki okokra visszavezethető gátlásra gondolok. De emiatt kértem hogy írj róla bővebben :)
2021. aug. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!