Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak többsége nem szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többsége nem szereti a vékony nőket?

Figyelt kérdés

Például:

[link]


Miért? A kis mell a baj? Vagy abszolút nőietlen?


2021. aug. 13. 14:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Mondjuk ilyen insta pitsa nem kéne, de nem tudom ki hazudgálja azt meg terjeszti szegény kövéreknek h jó a testük és a vékony embereket nem szeretik.
2021. aug. 14. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

"Ez a komolexusos idióta férfiak beteg vágy álma ami sajnos a mai lányokat, "

te beteg vagy? A FÉRFIAK beteg vágyálma? Egy rakat dagadt nő képtelen lefogyni és kikészülnek hogy nincs pasi számukra, ezért indítják el a hülye mozgalmaikat h fogadják el őket. Hihetetlen h a pasikra vagy képes fogni ezeket. Nézd már meg a videókat a mainstream médiában, a többségükben kövér nők beszélnek arról hogy ők ilyen szuper hájasan is szexik meg ilyen baromságok. Ezeket a beteges dolgaitokat ne a férfiakra vetítsétek ki könyörgöm, nézzetek már magatokba az életben egyszer.

Esküszöm, kb. a nők a saját lábukban elesnek, és a közelben eső férfit hibáztatják amiért bénák.

2021. aug. 14. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Tökéletes alak, tökéletes mellel. Kicsit sem nőietlen. Nem tudom, hogy honnan szeded, hogy a többség nem szeretné. Jó, nyilván akinek a telt és kövér jön be, lehet másképp vélekedik róla, de hogy nem a többség kategóriát képviselik az is biztos. Sokan vannak ők is, de semmiképp sem nagyobb tábor. Egyébként pedig nekem még ettől vékonyabb is tetszik. 24f
2021. aug. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!