Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak többsége nem szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többsége nem szereti a vékony nőket?

Figyelt kérdés

Például:

[link]


Miért? A kis mell a baj? Vagy abszolút nőietlen?


2021. aug. 13. 14:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
84%
Vékony alkat, testhez illő nem túl nagy cici a kedvenc! Nem kell a mostani mainstream idióta szövegre hallgatni hogy a hatalmas tőgy meg a kentaur valag az ideális....Ez a komolexusos idióta férfiak beteg vágy álma ami sajnos a mai lányokat, nőket sokszor frusztrálja mert nincs olyan adottsága és elszalad az orvoshoz 500 köbcentis mellett még botox ajkakat csináltatni és a végén egy gnóm lesz belőle....
2021. aug. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
76%
A nagyon vékonyakat észre se veszik, maradjunk annyiban, de ez a nő nem nagyon vékony, inkább karcsú.
2021. aug. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
Ez meg hogy néz ki? De ez csak egy fos kép, azt sem tudjuk milyen magas! Na meg egy külföldi szar...
2021. aug. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
13-asnak savanyú a szőlő...
2021. aug. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
96%
Kizárólag a vékony, kismellű lányok tetszenek, mint nagyon sok más férfitársamnak. Vékony és/vagy sportos/szálkás. :) F44
2021. aug. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
38%
En ennél a nőnél vékonyabb és noietlenebb vagyok 😅 de én is azt veszem észre, hogy a pasik inkább a kicsit husisabb lányokat szeretik.
2021. aug. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Én szeretem, imádom őket.
2021. aug. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Imádom a vékon női testet.
2021. aug. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Pont hogy sokkal jobban tetszenek és izgatóbbak nekem !
2021. aug. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Több, mint 7000 kedvelője van a belinkelt képnek... Egy ilyen testet kevés férfi utasítana vissza! És valóban nem _nagyon_ vékony. De nyugalom, mégvékonyabb testtel is lehet valaki feltűnően dekoratív, és férfiak egy elég jelentős csoportja gerjed rá.

Nem kell mindenkinek tetszeni. Mindenkinek van valami sajátos ízlése. Valaki erre gerjed, valaki arra. Valaki a kreolt szereti, valaki a porcelánfehéret, valaki a szőkét, valaki a feketét, stb.

Ha vékony vagy, és az a cél, hogy sokan "észrevegyenek", hát gyerünk, jöhet a magassarkú, a mini, mutatós harisnyák, szép smink, kicsit merészebb ruhák.

Egy bizonyos kor/tapasztalat után úgyis látod, hogy sokan vágynak ilyen nőre. No para! :)

És képzeld el, aki vmiért nagyon elhízott, ő sokkal de sokkal nehezebb helyzetben van. A vékonyság az előny!!

2021. aug. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!