Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként maszturbáltál már úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként maszturbáltál már úgy otthon,hogy nagyon is benne volt a lebukásveszély,de annyira élvezni akartál,hogy ezt is bevállaltad?

Figyelt kérdés
el tudtál élvezni ilyen szituban?Hány eves nö vagy és ki elött bukhattál volna le?

2021. aug. 12. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lebukni szerintem a tolvajok szoktak…

19 éves korom óta egyedül élek, szóval ez a veszély nem fenyeget, és ennek már majd’ 20 éve.

Azelőtt meg úgy csináltam, hogy használtam az ajtózárat.

Bár fura, mert azóta is szeretek úgy intim helyzetbe keveredni, hogy mások megláthassanak

2021. aug. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
#1 nem tudom ki vagy hol vagy de voayer-kodnék Veled :P
2021. aug. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Ha voltak is otthon akkor kopogtak és megvárták míg mondtam hogy szabad.
2021. aug. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
#2 nem tudom mi az a voayer…
2021. aug. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, évekig ezt csináltam tini koromban. Szüleim sose kopogtak, szóval stresszes volt mikor masztizni akartam
2021. aug. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, en nyitott ajtonal szoktam konkretan. Nyilvan ilyenkor nem nesztelenzl fekszem az agyon, hanem csak bugyiban maszturbalok takaro alatt. De igy is volt, higy hallottam hogy jon valaki es ki kellett kapjan a kezem a bugyimbol. Oszinten engem izgat kicsit.

Plusz mostanaban sajnos eleg hamar el is elvezek, szoval 2perc alatt meg lehet oldani, ha ramjon es nem valoszinu hogy ekkor fog valaki besetalni:)

2021. aug. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de engem egy idő után kifejezetten izgatott a veszély. Koliban például sokat masztiztam takaró alatt, napközben is, míg a többiek simán rájöhettek volna, hogy mit csinálok. 28/N
2021. szept. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!