Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj hogy nem élvezek el? Mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj hogy nem élvezek el? Mi az oka? Már nagyon el vagyok keseredve..

Figyelt kérdés

Már 9 hónapja szexuális életet élünk a barátommal, ő mindig elmegy, én soha. Kézzel szoktam néha rásegíteni de egyszerűen nem tudok átlenülni egy furcsa érzésen, amitől abbahagyom, és utána már csak azt akarom hogy a páromnak jó legyen. Félreértés ne essék, élvezem így is, csak a tudat hogy lehetne jobb is de képtelen vagyok rá, már felemészt.

Ha egyedül vagyok mindig sikerül. Segédeszközöket nem akarok használni, és rossz hogy olyanokat olvasok hogy másoknak a párja segít. Vele is beszéltünk már erről, ez tuti valami lelki dolog de tanácstalan vagyok. Ilyet, hogy 9 hónapja vagy annál is több ideje nem sikerül valakinek, még nem olvastam sehol.



2021. aug. 12. 05:02
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Most azzal próbálkozok hogy sok ideig nem csinálom magamnak és akkor majd könnyebb lesz kézzel szex közbe, hamarabb és jobb lesz
2021. aug. 12. 05:05
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj rájönni hogy ha magadnak rásegítesz mi az a plusz amitől elélvezel és ha rájöttél beszéld meg a barátoddal
2021. aug. 12. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell próbálni több pózt, több tempót, hosszabb előjátékot stb. Ha magadnak össze tudod hozni akkor képes vagy az orgazmusra, csak rá kell jönni hogy ez pasival hogy sikerülhet. Ha a pasidban megvan az akarat arra hogy segítsen és kísérletezzetek akkor nem lesz gond, ha viszont nem foglalkozik vele az hosszútávon gondot okozhat. 31/F
2021. aug. 12. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam előfordult hogy egy Hölgy csak 2-3 hónap után ment el. Ettől volt olykor több is. De a 9 hónap kicsit soknak tűnik. Valamit nem jól csináltok, illetve lehet hogy túl sokat agyalsz, görcsölsz. Olvass Te a nük kielégüléséről, és Te tanítsd a párod meg rá, hogy mit csináljon. A férfiaknak legtöbbször gőzük sincs mit csináljanak hogy egy nőnek jó legyen. A lányok pedig nem beszélnek róla.
2021. aug. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne zárkózz el a segédeszközöktől. Hiszen ezért vannak. Van kimondottan csiklóizgató amit aktus közben is tudsz használni. Az is lehet, hogy csak egyszer kéne használni, hogy átlendülj ezen a nem tudok elélvezni gáton.

A barátod pedig szánjon rá időt, hogy kielégítsen. Nem aktus közben. Használja a nyelvét - kezét, te pedig csak lazulj és élvezd. Ha nem segít akkor keress mást.

2021. aug. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
14%
Mert nem velem szerelmeskedsz. Tőlem elmennél 3 perc alatt. Olyan csípő technikám van. 🙂
2021. aug. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Masztival megy ?

Lazulj el egy hagyd h a parod kinyaljon es finoman ujjazon

Egyszeruen csak elvezd h veled foglalkozik figyeld a testeben mi zajlik eppen

De gorcsolj ra h orgazmus legyen ...

2021. aug. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykém nem vígasztal gondolom, de sokan járnak hasonló cipőben
2021. aug. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Hány éves vagy?
2021. aug. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
5%
Lányoknál nagyon kevesen képesek az orgazmusra
2021. aug. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!