Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túlságosan odaadó a párom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan odaadó a párom?

Figyelt kérdés

(Nem, nem férfi vagyok, tényleg nő vagyok. Nem, nem kérek privit!)


Férfiakat kérdezném első sorban. A párom(férfi) nagyon odaadó az ágyban, néha úgy érzem túlságosan is. Hosszú előjáték van, szinte mindig kényeztet szájjal-kézzel, nagyon figyelmes, bármi eszembe jut vevő rá, addig nem nyugszik amíg 3-4szer el nem megyek. Viszont ez fordítva valahogy nem működik, nem igazán szereti ha orálozok, nem igazán szereti ha én vagyok felül és irányítok, gyakran mikor mozognék hogy neki jó legyen, inkább szól, hogy ne, csak élvezzem amit csinál.


Tudom, a legtöbb nő oda-vissza lenne ezért, de engem mégis idegesít. :/ Félek, hogy én azért ne csináljak semmit, mert nem vagyok elég jó neki, de ennek ellent mond, hogy négy éve együtt vagyunk, mindig ilyen volt a szex. Az előző partnereim is mind imádták ha oráloztam, és soha nem volt rám panasz a 13 év alatt mióta szex is van az életemben. Kérdeztem őt, hogy ez miért van, de mindig tereli a témát, vagy lezárja annyival, hogy neki jó így.

Viszont ettől függetlenül bármennyire is isteni vele a szex, de kevés. 2 hetente ha van valami, és hiába mászok rá, csak akkor van, ha ő a kezdeményező. Emiatt is nagyon bizonytalan vagyok, hogy most akkor azért ilyen kevés, mert nem jó velem? De akkor miért nem engedi, hogy többet adhassak magamból, vagy fejlődjek az ő ízlésének megfelelően?


Szóval srácok, van köztetek, aki ugyanilyen? Ha igen, miért? Mit tehetnék, hogy ez változzon? Szeretnék nem csak kapni, hanem adni is.



2021. aug. 12. 01:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is ilyen vagyok pontról pontra, azzal hogy málunk minden nap van szex.

A párom élvezete az első, a második meg a harmadik.

Igen, sokan azt hiszik hogy egy álompasi ...

Pedig nem az mert tudom hogy a párom us szeretne adni, kenyeztetni és nem csak mindig kapni. Egy nőnek is jólesik ha látja hogy élvezetet okoz.

Néha figyelek erre, csak ritkán. Ez is egyfajta önzőség.

Nem tudom mi az oka de ez van.

2021. aug. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Egyszer ez baj egyszer az...
2021. aug. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Az is lehet hogy van nője.
2021. aug. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3, nincs nője, tudom, hogy ez a top válasz, a mindenre is megoldás, de mi még hiszünk az ilyen butaságokban hogy hűség meg a többi nyálas dolog, úgyhogy ezt vessük is el. :)

Ha most azzal jön valaki, hogy "jajhonnantudod tutivanneki" ok. De tegyük fel, hogy nincs, akkor mi a válasz a kérdésemre?

2021. aug. 12. 01:34
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Ne haragudj, de nem adnád kölcsön egy hétvégére? 😋
2021. aug. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És mit kezdenél vele? Merthogy filmezésen kívül nemnagyon tudsz mást csinálni vele sajnos, bááár ha pont szerencséd van lehet aznap kapod el, mikor aktív kedvében lesz, de ehez tényleg nagyonnagy szerencse kell! :D
2021. aug. 12. 02:02
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Hát talán az intimitás a szeretet megélésével, elfogadásával van probléma. Nem hiszi el hogy szerethető, rosszul érzi magát ha szeretik, ha törödnek vele. Ahhoz hasonlítható, mikor az emberek kellemetlenűl érzik magukat attól, ha megdicsérik őket. Mert nem érzik magukat méltónak, elég jónak ahhoz, hogy boldogan elfogadják a dicséretet. Ezért ilyen egyoldalú a szex, mert nem érzi magát elég jónak, hogy őt is szeressék, nem érzi magát szerethetőnek. Szóval ez nem szexuális probléma, hanem valamilyen gyerekkori lelkiprobléma. Tehát ezen a lelkiállapoton kéne dolgozni, hogy elhigye, hogy szerethető, értekes ember. Lehet hogy szakember kéne, de legalább valami szakkönyv a szűlö-gyerek kapcsolat témáról.
2021. aug. 12. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

7. Mindent leírtál amit akartam.

Kérdező rá hallgass.

2021. aug. 12. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én pasi vagyok és kb hasonló mint a te párod.

Nem igazán szeretem ha szopnak , nem rossz de annyira nem is jó érzés. Lehet hogy már annyit vertem magamnak hogy kevés az inger.

Szex közben meg utálom ha a csaj van felül, igazából le is konyulok olyankor. Erre valószínűleg az a magyarázat hogy domináns vagyok, szeretek én irányítani és nagyon furcsa érzés amikor nem az van amit én akarok.

2021. aug. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!