Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Titeket zavar az ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar az ha egy kapcsolatban tudjatok hogy a lanynak nem te vagy az első es nem veled csokolozik eloszor es nem te veszed el a szuzesseget?

Figyelt kérdés

Fiatal fiuk valasza erdekelne, nyilvan 30folott nem is lehet elvaras se igeny ez marmint 30+os nőktöl.


De mondjuk egy ~18koruli lany legyen most az alany.


Es a lany tetszik mondjuk.



Fiu vagyok


2021. aug. 10. 22:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Nope.
2021. aug. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
18 éves lányról beszélünk, azért ha volt már előtte barátja, akkor csak nem lesz szűz... Ebben mi lenne a zavaró?!
2021. aug. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Jobb is, ha nem szűz. Szűz lánnyal nagyon körülmenyes és nehézkes az első néhány együttlét, szerintem nekem nem is menne. 25f
2021. aug. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#2


Ugy ertem hogy azt mar tudom hogy szuzzel mas. Azaz jobb vagy masabb.erted.


De egy olyannal akinek nem te vagy az elso nem leszel fusztralt tole? Hogy nem csak te jarsz ott azon a helyen?

2021. aug. 10. 23:08
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

Miért kéne zavarnia? Önálló ember önálló döntésekkel. Nem a rabszolgám. Inkább annak örülök, hogy most éppen velem van együtt.

Fordított esetben téged amúgy nem irritálna, hogy a csajszi azon kattog folyton, hogy te kikkel voltál eddig?

2021. aug. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

Te voltál már mással?

Mert ha igen, és ilyen gondolataid vannak, kezeltesd magad...

2021. aug. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
Engem nem zavar. Még szeretem is néha ha mesélik, hogy az előző partnereik miket csinàltak vele.
2021. aug. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
9%
Engem zavart volna, de én nem pár hónapra terveztem vele, hanem egy életre.
2021. aug. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
Épp ellenkezőleg, pont azt szeretném hogy tapasztalt legyen hogy már az elején nagyon élvezetes legyen a szex
2021. aug. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igen voltam massal

De apunak is a fiatalabb nők jottek be ! Akik kevésbé tapasztaltabb...

Sztem en 30evesen is egy tapasztalatlan lanyt fogok keresni..

2021. aug. 11. 06:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!