Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti egy ilyen nőt úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti egy ilyen nőt úgy könyveltek el, hogy rossz az ágyban és nem keresnétek?

Figyelt kérdés

Én olyan vagyok, hogy kicsit izgulok az első 1-2 szex alkalmával, hogy vajon tetszem- e a pasinak, mármint a testem. Ezért kicsit szégyenlős vagyok, ez biztos látszik rajtam. Ezen kívül szeretem, ha többet kényeztet engem a férfi, mint én őt. Valahogy úgy vagyok vele, hogy szeretek élvezkedni. Ez inkább az előjáték részre igaz. Nyilván szex közben egyenlőek vagyunk, de előtte kevésbé vagyok aktív.

Szóval ez alapján a 2 dolog alapján ti úgy könyvelnétek el a nőt, hogy nem jó az ágyban és inkább nem akarnátok második alkalmat?


2021. aug. 8. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Én elvárom, hogy ugyanannyi orált kapjak mint amennyit adok. Nálam kapa lennél, de nyilván ez emberként eltérő
2021. aug. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem szeretem az orált kapni, így ezzel aztán biztos nem lenne gond:D

Nem is arról van szó, hogy nem vagyok hajlandó semmire. Csak valahogy mikor a pasi izgat, azt szeretem kiélvezni és elhúzni, én meg nem ugyannnyi ideig csinálok dolgokat

2021. aug. 8. 16:07
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerinted ezt ennyiből el lehet dönteni?

Max ha dugtunk volna utána meg tudnám mondani, de addig meg se próbálok ezen gondolkozni. De te viszont egyáltalán nem teszed. :D

2021. aug. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mivel a nők nagyrésze ilyen, ezért az első pár alkalmon még nem alakítok ki nagyon véleményt.
2021. aug. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy csak az első 1-2 alkalomma vagyok ilyen, utána teljesen más lesz a helyzet. Ha látom hogy a pasi vonzónak tart, nem fogok feszengeni. Na meg kényeztetni is imádom a másikat, orálozni is imádok. Szóval csak az elején olyan, mintha gázos lennék:D vagy a férfiak megérzik, hogy több van bennem? Esetleg adnak még pár alkalom 'esélyt' és ha több alkalom után sincs változás, csak akkor lépnek le?
2021. aug. 8. 16:10
 6/9 A kérdező kommentje:
#4: na igen erre gondoltam:)
2021. aug. 8. 16:11
 7/9 anonim ***** válasza:
nem tudom. már annyiféle verziót olvastam
2021. aug. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem sosem èrdekelt hogy ki milyen az ágyban,mert nem az alapján döntök,ha még van a kölcsönös szimpátia ès kijövünk egymással akkor jó,a szex csak másodrendü ès alakítható szemèlyreszabható idővel..
2021. aug. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szeretek kényeztetni de már volt olyan hogy nem kaptam meg ugyanezt viszonzásként lehet egy ideig ellenék veled de hosszútávon nem valószínű
2021. aug. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!