Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azoknak a lányoknak akik sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak a lányoknak akik sok fiúval voltak már nem rossz érzés hogy egy fiú sem veszi komolyan?

Figyelt kérdés
akik ilyen 5-10 fiúval voltak 20 éves korukra, nem rossz hogy nem akar vele senki komolyat és csak a puncija kell?
2021. júl. 31. 12:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Nyugi, az ilyenek mindig találnak valami balekot. Igaz hogy részükről is kompromisszumokat kell kötni, de ilyen az ha ribi az ember lánya.
2021. júl. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%
Már bocs, de normális ember nem reklámozza, hány partnere volt korábban.
2021. júl. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
Van egy kör ahol tudják hogy mennyi fiúval voltam ők tényleg csak egy puncinak látnak. De ha akarom ismerkedek neten olyannal aki nem tud semmit arról kikkel voltam eddig együtt.
2021. júl. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
#3 és ha valódi szerelmet és kapcsolatot szeretnél, megkérdezi, te pedig kapásból hazugsággal kezded a közös jövőtöket?
2021. júl. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Hat ez van fiuk. Mi is szeretunk elni es ahogy az egyes irja, ugyis talal mindegyikonk valakit hosszu tavra is.
2021. júl. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Sokszor a pasiknak akik erzik hogy ezen a csajon a traktor is atment, azoknak nem az o puncija kell, hanem egy punci arra az ejszakara amit a kukaba is kidobhat ha kedve szottyan.
2021. júl. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Méghogy nem akar senki komolyat...az ilyen nők a legjobbak. :P
2021. júl. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22%
Sok pasi szereti azokat a csajokat barátnőnek akit előtte sokan megdugtak. Van akinek ez izgató
2021. júl. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem, nem rossz érzés mert akivel csak alkalmi volt attól én is csak annyit akartam, voltak párkapcsolataim ezen kívül.
2021. júl. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

3

És ha te összeszedtél valamit de magad sem tudod, és továbbadod a gyanútlan áldozatodnak?

2021. júl. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!