Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az első együtt töltött pásztor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első együtt töltött pásztoróra után mindenki biztos abban, hogy a másiknak örömet szerzett vagy van aki tart attól, hogy esetleg rosszul teljesített?

Figyelt kérdés
2021. aug. 7. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem az első alkalomnak nem is erről kellene szólnia. Lehet hogy sokaknak pont ezért nem megy az első alkalom, mert ez egyfajta teljesítménykényszer.
2021. aug. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Ha tapasztalatlan vagy, valószínűleg nem teljesítettél túl jól. Ha tapasztalt vagy, nagyjából úgyis tudod a partner reakcióiból.
2021. aug. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Vagy baromi egyszerű: megkérdezed.


Tudom nyomis, de én 3 éve együtt vagyok a barátnőmmel és megkérdezem szex után, jó volt-e? Mindig igen a válasz és őszinte is, meg megbeszéljük mit használjunk "extra" ként.

2021. aug. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindig a kommunikáció a legfontosabb , ès tessèk a jelekből olvasni , figyeld meg a partnert ! :)
2021. aug. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Fontos hogy örömet akarsz szerezni a másiknak, fontos hogy figyelj rá, próbálj ráhangolódni, de az is hogy NE görcsölj rá. A szex ne egy teljesítmény-kényszerről, megfelelésről szóljon! Engedjétek el magatokat, figyelj a partneredre és élvezzétek. Minden másra meg ott a kommunikációnak hívott csodálatos dolog. Védekezni azért védekezzetek :)
2021. aug. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! De a fejetekben mi játszódik le ? Sok nő nem mond igazat tapasztalatom szerint, mint ahogy én sem, mert nem akarom megbántani a partneremet. Mikor próbálok róla beszélni , utána úgy érzem, hogy összekeveri a durvaságot a szenvedéllyel.
2021. aug. 8. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!