Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A baba születése után milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baba születése után milyen gyakran szexeltetek?

Figyelt kérdés

2021. aug. 6. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Amint lehetett szexelni szülés után, akkor volt hogy napi többször is.
2021. aug. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Ugyanolyan gyakran, mint előtte.
2021. aug. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Alig győztük kívárni a hat hetet.
2021. aug. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem a kontroll 6 hét miatt kérdem hanem a babával való foglalkozás, a fáradtság meg a kialvatlanság miatt...hogy mi hogy van ezzel
2021. aug. 6. 11:26
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

2 hónap után mertem nekiállni, de lelkileg nagyon megviselt, akkor én már nem tekintettem magamat nőnek. Nem tudtam nedvesedni és nagyon fájt, kb. olyan volt, mint a szüzességem elvesztése.

Utána havonta 1-2 alkalommal sikerült összehozni. Ha a férjem nappalos volt, akkor fáradtan ért haza, ha éjszakás volt, akkor otthon sem volt este, úgyhogy időben is nehéz volt összehozni.

Nekem nagyon rossz volt, kb. csak egy döglött fadarab voltam, így meg ő sem élvezte és neki sem volt kedve hozzá.

Akkor lett jobb egy kicsivel, mikor már nem szoptattam.

2021. aug. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
95%
Ö sem kívánta,de én sem kívántam.
2021. aug. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!