Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, a hüvelyetek melyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, a hüvelyetek melyik része a legérzékenyebb ? Hol, mennyire mélyen szeretitek, ha a pénisz izgatja ?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, ami automatikusan mindenkitől jönne, hogy a túl nagy ne döfködjön túl mélyen, hanem hogy a megfelelő partnerrel, megfelelő péniszmérettel mennyire mélyen szeretitek magatokban a péniszt ?
2021. aug. 6. 07:58
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Megfelelő mérettel tövig
2021. aug. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%

A bemenet, a g pont, a méhszàj.

Jöhet tövig nagy méret is, a legtöbbször attól èlvezek el.

Az hülye duma hogy a méhszàjat ne bökdösse. Azt ujjal is el tudom érni.

2021. aug. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%
2# Szubjektív hogy kinek tetszik és kinek nem, de én is tapasztaltam valakivel, hogy a méhszáj szétdugása okozott leghatékonyabban orgazmust, viszont vannak olyan magasabb nők, akiknek el sem lehet érni a méhszájat, se kézzel, se pénisszel, mert annyira mélyen van.
2021. aug. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

3

El se lehet érni a méhszàját a magas nöknek .... na brávó

Te se láttàl még pinàt.

Mi köze ennek a magassàghoz? Minden nőnél ujjal ki lehet tapogatni.

2021. aug. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A hüvely hátsó fala és a méhszáj.
2021. aug. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
26%
4# Nem voltam még minden nővel, de valószínűleg te sem az exemmel...
2021. aug. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!