Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rib4@ncnak fog nézni a srác,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rib4@ncnak fog nézni a srác, ha már az első randin lefekszem vele? Lehet túlzás de annyira jól néz ki.

Figyelt kérdés
2021. aug. 5. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Azért ennyire könnyen ne add magad, lehet hogy ezzel pont elriasztanád.
2021. aug. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ha ő is akarja, és te is, akkor csináljátok. Én se szoktam sokáig húzni a szexet (2-3 randi kb) de tártós kapcsolataim voltak. A szex jó dolog, és érdemes tudni, hogy össze illetek-e.
2021. aug. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Attol fugg. Altalaban a pasik szeretik, ha egy nonek van tartasa. Ha elso randin lefekszel vele, akkor mar lehet nem fog tovabb erdeklodni. Ha tenyleg jo pasi, akkor lehet olyat keres, aki nem hagyja magat elso alkalommal, mert azt barmikor megkaphatja. De lehet, hogy tetszene neki a dolog. Az meg, hogy rib*ncnak tart-e? Az ne erdekeljen, ha rib*nckent viselkedsz, akkor akent is fog kezelni.😅
2021. aug. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

nem lennél kihívás, megd*glak, ha jó voltál utána még párszor és hello.

ha átlag, vagy nem annyira jó *értsd csak én melóztam, te meg tengericsillagba vágtad magad = lekoptatlak.


elgondolkodnék a komoly folytatáson, ha van értékrended, nem adod magad már az első szóra, elvarrt minden ex szál, van életcélod, egyezik a gondolkodásmódunk, felfogásunk.

2021. aug. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyeld én a mostani párommal előbb szexeltem, mint kapcsolatba bonyolódtunk volna. Se nem néztem ribinek ezért, hogy lefekszünk se nem gondoltam bele semmi negatívot. Szexeltünk egész éjjel, ami olyan jól sikerült, hogy másnap elhívtam randira is és ez 3 és fél éve volt, azóta együtt vagyunk. Szóval, ha kívánjátok egymást akkor hajrá.
2021. aug. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet.
2021. aug. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Aki ezen izél, az gyökér. A normális pasik nem töketlenkednek.
2021. aug. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért dugnál vele, mert annyira jól néz ki? Mondhatnáém oké ez is , de ha mást is akarsz tőle lehet nem kéne.Vagy ha őt csak ez érdekli és neked is ok hogy csak megdug akkor megint mindegy.
2021. aug. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%
Én valószínűleg nem írnék, hogy találkozzunk újra, ha első alkalommal meg tudlak húzni.
2021. aug. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!