Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Húgycsőtágítás vélemények,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húgycsőtágítás vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy más is érdekelt-e ebben a témában, van-e aki hasonló fétissel rendelkezik, esetleg komolyabb szinten űzi ezt? 18F

2021. aug. 5. 01:47
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Még nem de kipróbálnám.
2021. aug. 5. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Lingam masszásal egybe nb1! Én imádom.
2021. aug. 5. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy katéterezés még klinikai körülmények között is, steril katéterrel minden esetben okoz valamilyen szinten fertőzést!

Ezért csinálják ott is csak nagyon indokolt esetben!

2021. aug. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2-es, az valóban nagyon jó lehet

3-mas, igen ez valóban igaz, de pl én egyszerűen függővé váltam, már elég régóta csinálom, persze megfelelő elővigyázatosság mellet és szerintem nagyon jó érzést tud adni, aztán idővel szép eredményeket lehet elérni.

2021. aug. 5. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!