Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok nyaralás közben volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nyaralás közben volt hogy a pasitok mellett összeszedtetek vkit es lopva szexeltetek?

Figyelt kérdés

Én egyszer lakásfelújítaskor a tulaj csaját dugtam meg.

Volt egy lyuk a falban amit be kellett falazni ő meg mosott, a pasija meg a szobában volt a másikban.Elővettem a farkam és átdugtam a jukon.És meglátta.Bekapta.Eli is küldtem a pasiját homokért.Aztán cementért.Előtte kértem előleget, elküldtük a csaját kajáért meg megdumáltam a csajjal hogy hozzon kotont.A pasi pénzén.Tök jó volt más menyasszonyát szopatni dugni.Arcára spriccelni.



2021. aug. 3. 16:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
67%
:) Te tényleg azt hiszed, hogy erről nem süt, hogy kitaláció? :) Ha igen akkor nagy a baj és nem csak a helyesírással :)
2021. aug. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
64%
Mert az így is van, hogy egy nő csak úgy hipp-hopp rábukik egy idegen farokra, amit átdugnak egy lyukon. Szakasztott ezt álmodtam én is!
2021. aug. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
37%

Csak képzeljük el a szitut 😂😂😂

Anyuci mos, mos, mos miközben zajlik a lakás felújítása. Majd egyszercsak oldalra néz 😲😲 Hopp egy farok a falban 😲😲 Na ezt a "jukat" így hagyjuk 😅 jó lesz az még máskor is, a farok termő "juk" Ha már ott volt az a farok, Hammm bekapta 😂😂😂

2021. aug. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem glory hole lakás volt.Látott mikor találkoztam vele és a tulajjal.Beszélgettünk is út közben.Nem.a lyukon átdugott farkammal találkozott előszőr fogyisok :)
2021. aug. 4. 01:58
 15/15 anonim ***** válasza:
72%

Ismeretségi körömben van egy ilyen srác.

Rendszeresen rámegy a barátainak a csajaira. Többet meg is sikerült fektetni.

Volt olyan hogy a legjobb barátjának a feleségét 1 éven keresztül csinálta.

Ugyan ezt megcsinálta vér rokonának a feleségével is.

Persze tudom hogy ez 2 oldalú és nem csak a srác a hibás.


Igazán én sem értem, hogy miért jobb egy családot tönkretenni mint szingli csajjal kezdeni?

2021. aug. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!